Šta je novo?

Winchester in SCG

  • Začetnik teme Začetnik teme trx
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

trx

Čuven
Učlanjen(a)
22.01.2004
Poruke
797
Poena
619
Gledao sam po PC Berzi i vidim da je najjeftiniji Winchester oko 190E :bottle: . Naravno, u pitanju je 3000+ ali mi ni ne treba nista jace od toga.

Ima li toga kod nas negde nesto povoljnije?



:wall:
 
Ako si mislio da kupujes uskoro.Idem sledece nedelje preko (Madjarska,Austrija) i mogu da stavim u dzep jos jedan Winny 3000+ za tebe (tamo je 40-tak eura jeftiniji). Racunaj nesto i za moj trud.Kontaktiraj me na PM ako si za, da se dogovorimo oko detalja.
 
Poslednja izmena:
Tesko da moze ovde povoljnije od toga, jer kada se na vp cenu doda neka minimalna mp marza i PDV cini mi se da toliko zaista i izadje. Mora da se nekako plati i ta prviliegija zivljenja u Srbiji 🙂
 
Nazad
Vrh Dno