Šta je novo?

win98 preko w2k - possibile?

vizionar

Čuven
Učlanjen(a)
22.05.2002
Poruke
442
Poena
619
Imam w2k na D particiji i hocu da instaliram Win98 na C, koja je FAT (ne pitaj zasto, znam sve )🙂
Pitanje: Kako to uraditi a ne zaj***ti w2k?
 
Najbolje bekapuj ako imas nesto na toj C particiji na D, ponovo napravi primarnu C particiju sa PMagicom(meni radi odlicno iako se neki zale) sakrij D i ostale (ako ih imas) particije boot from cd i to je to.

E sad ostaje *******cija sa dual bootom koju sam ja rijesio sa BootMagicom(kod fosija) i obavezno stavi da kad dize win98 sakrije D(win2k) i ostale primarne(OS) particije. Moze i da se edituje boot.ini

P.S. Videces u PM da boot particija mora da pocinje(i zavrsava se) prije 1024 cilindra(imaju neki markeri na grafickom prikazu particija) (nije obavezno, kod mene sve radi ok, ali...) zato obrati paznju kad budes rearanzirao particije
 
Nazad
Vrh Dno