pop
Čuven
- Učlanjen(a)
- 28.01.2001
- Poruke
- 292
- Poena
- 620
Moja oprema
- Zvuk
- iFi ZEN DAC v2
- Monitor
- Dell S2722QC
- Miš & tastatura
- Logitech MX Anywhere 3, NuPhy Air75 V2
- Laptop
- MacBook Pro M1 Pro
- Mobilni telefon
- iPhone 13
- Pristup internetu
- Kablovski internet
Zanima me da li se neko igrao sa iskljucivanjem servisa u Win2k kako bi se cela stvar dodatno ubrzala. Nije da se zalim, sa SP3 stvarno lepo radi ali zasto ga ne ubrzati jos malo.
Izgleda mi da neke od servisa tipa Remote Registry i sl. bez problema mogu da iskljucim.
Cisto bih voleo da cujem iskustva ljudi koji su se pozabavili ovim.
Masina je klasicna kucna konfiguracija bez mrezne kartice i egzoticnih komponenti.
Izgleda mi da neke od servisa tipa Remote Registry i sl. bez problema mogu da iskljucim.
Cisto bih voleo da cujem iskustva ljudi koji su se pozabavili ovim.
Masina je klasicna kucna konfiguracija bez mrezne kartice i egzoticnih komponenti.