LuxoR
Čuven
- Učlanjen(a)
- 20.01.2002
- Poruke
- 871
- Poena
- 619
imam normalno ATX kuciste i navikao sam kada sam prvi put namestio XP da kada odem na shut down da ga ovaj sam ugasi....
proslo je puno vremena, bio sam opet na 98, pa na ME, sada opet na XP ali nece da ga gasi, odradi shut down i ispise mi "it's now safe to turn off your computer" ?!? ovu poruku nisam vide poslednjih 2 godine, al ajde ... sta da mu radim ?!?
proslo je puno vremena, bio sam opet na 98, pa na ME, sada opet na XP ali nece da ga gasi, odradi shut down i ispise mi "it's now safe to turn off your computer" ?!? ovu poruku nisam vide poslednjih 2 godine, al ajde ... sta da mu radim ?!?