ZLI
Čuven
- Učlanjen(a)
- 30.08.2002
- Poruke
- 594
- Poena
- 620
Ne mogu nikako da instaliram "clean" win xp na formatizovan disk.
Windows 98 sam instalirao sa komandom SETUP i pokrene se instaler...
ali sa win xp kada u komandnu liniju otkucam setup ili sa .exe dobijem poruku - odprilike "This program can not run under dos..." i nikako nemogu da pokrenem instalaciju. Pa sam na kraju instaliro ponovo win98 i upgrejdovo ga na xp.
Ako je neko imao ovaj problem voleo bih da cujem neko resenje ili sugestiju.
HVALA
Windows 98 sam instalirao sa komandom SETUP i pokrene se instaler...
ali sa win xp kada u komandnu liniju otkucam setup ili sa .exe dobijem poruku - odprilike "This program can not run under dos..." i nikako nemogu da pokrenem instalaciju. Pa sam na kraju instaliro ponovo win98 i upgrejdovo ga na xp.
Ako je neko imao ovaj problem voleo bih da cujem neko resenje ili sugestiju.
HVALA