Šta je novo?

Win Win ponovo online

Regular Season Wow GIF by Major League Soccer
 
Jako smiješna ponuda. Imaju jednu radnju, neke stvari su nove, ali neke... recimo računarske komponente su kao vremeplov, i ponuda i cijene. :D
 
Ne znam sad da li se gleda onaj winwin iz Čačka ali je u prinudnoj likvidaciji firma.
Imate na APR pretragu pa proverite.
 
Kao što se vidi na stranici "O nama", posluje pod Tehnomanijom. To nije onaj WinWin što je nekada bio.

Ne verujem da će se išta na našem tržištu tehnike promeniti.
 
Sajt se trenutno ažurira
Molimo za strpljenje, vraćamo se ubrzo.
Zauzeti smo nadogradnjom trenutne platforme. Izvinjavamo se zbog neprijatnosti.
 
Kad su ugasili winwin i bacili ga pod Tehnomaniju, mislili su da će pokupiti klijente. Ali niko nema naviku da kupuje IT opremu tamo. Meni kad neko kaže "TM" pomislim na frižider, šporet, usisivač i eveeentualno neki đubretarski TV. Nikad ne pomislim, ej, treba mi laptop daj da vidim šta TM nudi...
 
Kad su ugasili winwin i bacili ga pod Tehnomaniju, mislili su da će pokupiti klijente. Ali niko nema naviku da kupuje IT opremu tamo. Meni kad neko kaže "TM" pomislim na frižider, šporet, usisivač i eveeentualno neki đubretarski TV. Nikad ne pomislim, ej, treba mi laptop daj da vidim šta TM nudi...
Meni nije cak ni to ali me mnogo nerviraju njihovi kvazi veliki popusti. Gigatron nije mnogo bolji ali kod njih nekad stvarno imas popust gde nema nigde a Tehnomanija sve nesto u fazonu popust 30,40% a ustvari podigli cenu pa kao smanjili, oni su po tome najgori.
 
Mislio sam da je opet eGroup doo „seo" na domen i prisvojio ga kao nešto njihovo, poput onog što su uradili sa Handy, Tehnomarket i slično, ali ne, Tehnomanija ipak grca i hvata se za slamku spasa. Samo što ni to neće da im pomogne, jer otkad su me više puta odbili da posreduju u produženoj garanciji (a po zakonu trgovac je u obavezi, no me je mrzelo da se ganjam sa tržišnom) i prepustili da se ganjam sa servisom uvoznika, za mene više ne postoje pa kako god se zvali!
 
Primetio isto danas, iste su cene koliko vidim a i cena dostave je ista (350)
 
Kao bivši zaposleni čuo sam da ljudi iz vrha starog Winwin-a, onog iz Čačka, pokušavaju da vrate brend u život. Ali to je samo glasina među bivšim radnicima.
 
Da to pokusavaju, ne bi ga vracali pod Tehnomanijom.
 
Tehnomanija je prodata i ima da je ugase malo po malo, i ovo je nesto slicno sigurno kao sto je bilo i sa donesi, pa otvoren nakon toga Misterd...
 
Pa i ne mogu da ga vrate drugacije kada je winwin kupila tehnomanija koja grca u dugovima tako da treba izbegavati sve vezano za tehnomaniju i povezana lica.
WinWin je već kupljen od Tehnomanije i utopio se u nju - šta dobija Tehnomanija time što bi se WinWin povampirio ponovo kao posebna prodaja?
 
U biznisu vazi pravilo kada krene lose po pitanju reputacije i sl. uraditi rebranding kao npr. P3 u umlaut, mobi u yettel.
 
Samo da se vrate na ugao Gagarinove i Gandijeve (gde 95 skreće) i Gigatron ga je ugasio skroz.🤪
 
Samo da se vrate na ugao Gagarinove i Gandijeve (gde 95 skreće) i Gigatron ga je ugasio skroz.🤪
Na osnovu mog iskustva iako su i oni takođe daleko od idealnog Gigatron je Firma sa velikim F za ove hohštsplere iz WW koji su taman idealni za poslovanje sa nekim poput Tehnomanije.
Takvi kakvim ih ja znam što se mene tiče bolje da ostanu tu gde jesu.
 
Vrh Dno