Šta je novo?

Wii

  • Začetnik teme Začetnik teme .neo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

.neo

Slavan
Učlanjen(a)
09.07.2005
Poruke
123
Poena
319
...koji moze da pusta DVD-r diskove bez HW modovanja...dakle bez novog drajva...i jos ako je cena povolja, tipa evropska, 2 x 100 evara :d

EDIT
Salio sam se za cenu, znam da toga kod nas nema, ali ako neko zna gde je najbolje nek slobodno kaze, preferiram crni, ali ne bi kad ne moze da cita backup diskove 🙁

Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Ako mozes sacekaj od ponedeljka krece nova akcija u bench house-u, mozda ti bude zanimljiva cena .. 🙂
 
Ovo i mene zanima, mada sto se tice hw modovanja izgleda da je to proslost. Sada se samo softverski odradi

Ostaje samo da sacekamo ponedeljak ......
 
Kakva sad zamena drajva :d
 
Nazad
Vrh Dno