Šta je novo?

WD Player - Novi FW, informacije

Pa sad, neko nemoze da ceka...

Novo je da sada napokon cita nasa slova (Avi, Xvid...)

U mkv ne prepoznaje samo slova ž,š

Cesto se desava da u brzim scenama dolazi do usporavanja...

Jako sporo ucitavanje avi,divx...

.... :(
 
Ja sam ga probao ali meni cita sva nasa slova i tacno je da sporije ocitava i disk ali sad ce finalna verzija pa cemo vidjeti.
 
Ja sam ga probao ali meni cita sva nasa slova i tacno je da sporije ocitava i disk ali sad ce finalna verzija pa cemo vidjeti.

Cudno kod mene nece ž,š
Cekaj jel kod tebe cita nasa slova sa sve kvacicama i koji si region stavio u opcijama za subtitl
 
Promenjen naziv teme da ne bi dolazilo do zabuna.
 
Cudno kod mene nece ž,š
Cekaj jel kod tebe cita nasa slova sa sve kvacicama i koji si region stavio u opcijama za subtitl
Normalno stavio centralna europa subtitl skinut sa neta sve cita kako treba, probaj integrisati subtitl u film pa vidi dali onda hoce.
 
Nece ni tako,ustvari kad je titl u filmu vidi ž,š ali nevidi slova č

Barem je tako kod mene

Valjda ce i to srediti uskoro...
 
Poslednja izmena:
Sad te vec nekontam, kada ti je subtitl spojen sa filmom necita jedno a kada je posebno druogo ili sta vec.
 
Kad je spojen prevod sa filmom ne cita mi slova č

Kad je odvojen tj u istom folderu se nalazi film i prevod, ne prepoznaje slova ž,š

U dvd filmu radi sve normalno

Tako je kod mene
 
Nazalost u pravu si, ja sam brzinski probao i ucinilo mi se da je u redu.
Kako spremis dvd na disk da ti ga cita mislim u kojem formatu iso ili ripas sve fajlove.
 
Dvd su mi sa svim fajlovima i bilo koji da pokrenes krece film ali kad probas da prebacis na sledecu scenu (chapters) vraca te uvek na pocetku filma
 
Proba novu verziju, popravili problem kod ucitavanja avi-a ranije bio spor ko smrt a sad ucita trenutno, ali ostao problem sa nasim slivima cita ć i č ali nece š i ž.
 
Stani malo, jeli na mkv ili avi i divixu.
 
Poslednja izmena:
Ponovo flashovo i radi, cak i par filmova na kojima mi je stucao DTS pa sam ih morao prebaciti na Dolby Digital rade normalno.
Pozdrav svima koji su mi pomogli.
 
Meni i dalje usporava na mkv 1080p

Dvd mogu da prebacujem na sledecu scenu tako sto prvo ukljucim premotavanje pa posle toga idem na next...
 
Poslednja izmena:
Vidim dodali crnu senku na titlove,lepo.
Nego desava li se ikome da neke titlove otvori a neke jednostavno ne iako su svi srt.
 
Jedino mozda ako nisu istog imena film i prevod, proveri
 
Ma provereno,vidi ih ali ih ne prikazuje i to mi se konkretno desava sa "Aliens" iako je mkv kao i ostali?
 
Nazad
Vrh Dno