Šta je novo?

[VS] Verbatim Pastel. GDE!?!

  • Začetnik teme Začetnik teme Dorry
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Dorry

Čuven
Učlanjen(a)
13.07.2004
Poruke
3,457
Poena
720
Znam da na prste mogu da nabrojim ljude iz Vrsca koji posecuju ovaj forum, ali ako neko zna, za svaki slucaj, gde mogu da nadjem Verbatim Pastel CD-e i DVD-e po jeftinoj ceni (na 50/100 kom)? Trazio sam preko puta gimnazije kod onog lika, ali kaze da tesko ih dobija, a kod BB Canona, koliko znam, nema.
 
Sto mi nisi rekao da ti trebaju? Sada sam se vratio iz Panceva, mogao sam da ti nabavim.
P.S. Ne znam gde mozes da nades u VS-u. Da li si proverio u NetComputers-u?
Poz.
 
Ja sam pre jedno dve nedelje kupio u BB Kanon (fotokopirnica), ne znam da li sada imaju jos.
 
Nisam proverio u Netu, koliko vidim nesto im je slaba roba. Provericu u fotokopirnici za Pastele...
 
Nazad
Vrh Dno