Šta je novo?

VPN za Disney+, Apple TV, Amazon Prime

^^ odlicno! Thx. Cekam OLED tv da testiram dolby atmos :D
BTW, vec sam digao OVPN u US East2 :S I testirao moze da se izbaci poprilicna brzina :D
Mozda bude interesantno za Netflix USA.
ovo je via wifi :) gubim 10-15% linka, dovoljno za streaming u 4K.

 
U potrazi sam za ExpressVPN nalogom. Ukoliko neko ima jedan višak "slot" i hteo bi da trampi za Amazon Prime video, Spotify family i Apple TV+ nalog neka mi se javi.
ExpressVPN mi treba samo na Android TV-u za gledanje Disney+
 
Meni amazon prime usa radi preko smart dns sa getflix.com.au
 
Da li neko ima slobodno mesto za express vpn, za android tv slot, ucestvovao bih u pretplati
 
Nema potrebe da se juri expressVPN koji je skuplji i lošiji od Nord i SurfShark aplikacija.
Pogotovo u zadnje vreme:



SurfShark je odličan za android TV, meni bolji i od Nord-a zbog ovih opcija rutiranja:

1-3.png
 
Nema potrebe da se juri expressVPN koji je skuplji i lošiji od Nord i SurfShark aplikacija.
Pogotovo u zadnje vreme:



SurfShark je odličan za android TV, meni bolji i od Nord-a zbog ovih opcija rutiranja:

1-3.png
Slazem se, isprobao sam zapravo sva tri na trail periodu i nekako samo express vpn moze da 'prevari' netflix i ponudi mi nemacke naslove i titlove. Ne znam da li nesto mora u podesavanjima da se menja u surfsharku za to? Ali ja nisam uspeo
 
Slazem se, isprobao sam zapravo sva tri na trail periodu i nekako samo express vpn moze da 'prevari' netflix i ponudi mi nemacke naslove i titlove. Ne znam da li nesto mora u podesavanjima da se menja u surfsharku za to? Ali ja nisam uspeo

Da, ExpressVPN ume da prevari Netflix, ali je kvalitet strima maltene uvek toliko lošeg kvaliteta da je nepodnošljivo za gledati.
Bar je tako kod mene bilo na Android TV-u. Svi ostali striming servisi rade izuzetno uz ExpressVPN.
 
Slazem se, isprobao sam zapravo sva tri na trail periodu i nekako samo express vpn moze da 'prevari' netflix i ponudi mi nemacke naslove i titlove. Ne znam da li nesto mora u podesavanjima da se menja u surfsharku za to? Ali ja nisam uspeo
SmartDns moze da prevari sve :) . Od Sky UK do ....svega sto te interesuje. Isprobano.
 
Da li neko može da potvrdi kako prime video pruža regionalne usluge?
Imam poljski prime i neke serije mi nisu dostupne, npr snowpiercer s03. Probao sam i sa vpn (adguard na new york i operin integrisani na americas region) i ne mogu da dođem do te serije.
Pročitao sam da prime očitava lokaciju i da je to jedini uslov za region bez obzira na region naloga. Interesuje me da li da se gnjavim sa bezbroj vrsta vpn ili sam zaključan na poljsku.
 
Poslednja izmena:
I na Android TV-u?
Da. U modemu posredstvom kojeg se uspostavlja i-net veza sam postavio Smart-DNS servere umesto podrazumevano dodeljenih, pa se postavke odnose na sve u mreži. Tako npr. i za Amazon Fire TV Max uglavnom nema geo-block ograničenja (Amazon Appstore, HBO Max, ESPN+...). VPN koristim retko, isključivo za Bellator gde su direktni prenosi YT-dostupni iz Japana.
Pročitao sam da prime očitava lokaciju i da je to jedini uslov za region bez obzira na region naloga. Interesuje me da li da se gnjavim sa bezbroj vrsta vpn ili sam zaključan na poljsku.
Moje iskustvo je da Amazon ima veoma restriktivnu politiku u vezi korisničke lokacije - na koju se može npr. uticati sa:
Your Account - Content & Devices - Preferences - Country/Region Settings - Change...
... i upotrebom Smart-DNS servisa.
Ipak, skrećem pažnju da se neretko desi da i tako nalozi budu blokirani...
 
Da. U modemu posredstvom kojeg se uspostavlja i-net veza sam postavio Smart-DNS servere umesto podrazumevano dodeljenih, pa se postavke odnose na sve u mreži. Tako npr. i za Amazon Fire TV Max uglavnom nema geo-block ograničenja (Amazon Appstore, HBO Max, ESPN+...). VPN koristim retko, isključivo za Bellator gde su direktni prenosi YT-dostupni iz Japana.

Moje iskustvo je da Amazon ima veoma restriktivnu politiku u vezi korisničke lokacije - na koju se može npr. uticati sa:
Your Account - Content & Devices - Preferences - Country/Region Settings - Change...
... i upotrebom Smart-DNS servisa.
Ipak, skrećem pažnju da se neretko desi da i tako nalozi budu blokirani...
Hvala na odgovoru. Već je na US jer je tako u zadnjih 15 godina. Još od jeftinih steam igara za 4.99usd.
Na kraju posle dosta istraživanja i lažnih informacija dolazim do sledećeg pasusa
You can use a VPN to watch Amazon Prime Video content on amazon.com. However, you won’t be able to watch it on primevideo.com. Even when connected to your US server, you will get your local content and not the US videos you want.

Amazon’s mobile apps share similar limitations to primevideo.com and won’t give you access to the American library. However, if you register a new Amazon account with your VPN set up with a US payment method, both sites will allow you access to the American library.

Sve u svemu, ništa od toga za tv i box.
 
Jel ovo podešavanje za Smart DNS na android boxu?

 
Disney plus dolazi u julu ove godine kod nas, tako da nema potrebe da se mučite, samo sačekajte.

Meni nord sa podešenim dirketno asus ruterom otvara američki netflix ako zbog buferovanja ništa ne može da se gleda.

Da li je i expres vpn takav ili može da izgra film bez seckanja?
 
Mogao sam u cugu da pitam, ali šta je tu je.
Da li se preko vpn zaobilazi netflix region naloga? Za naloge koji su na Tursku ili Srbiju. U grupi sam preko bencha pa ni ne znam koji je region.
 
Nisam siguran sta pitas ali u mojoj grupi je jedan iz Svajcarske. Nista se do sada nije zalio a pritom je account iz Srbije i nedavno je prebaceno na Tursku i placanje u Turskim Lirama.
 
Nisam siguran sta pitas ali u mojoj grupi je jedan iz Svajcarske. Nista se do sada nije zalio a pritom je account iz Srbije i nedavno je prebaceno na Tursku i placanje u Turskim Lirama.
acc je na srbiju, samim tim je default sadržaj iz srbije. Da li netflix gleda zemlju naloga ili trenutnu ip adresu korisnika?
 
acc je na srbiju, samim tim je default sadržaj iz srbije. Da li netflix gleda zemlju naloga ili trenutnu ip adresu korisnika?
Mislim da gleda IP adresu korisnika jer znam da sestra (u Srbiji) na poslovnom laptopu ima, odnosno nema odredjeni sadrzaj koji mi u Srbiji imamo. Poslovni laptop ima Danski VPN.
 
Meni je Windscribe VPN najbolji izbor u poslednje vreme. Otvara sve moguće - Netflix, Prime Video, HBO Max, Disney+, Hulu, PeacockTV, EON, ma sve.
Stvarno pozitivno iznenađen. Zato sam se i navukao na Hulu, definitivno najbolja platforma za moj ukus. :D
 
Odakle ti info? Može link?
Disney plus dolazi u julu ove godine kod nas, tako da nema potrebe da se mučite, samo sačekajte.

Meni nord sa podešenim dirketno asus ruterom otvara američki netflix ako zbog buferovanja ništa ne može da se gleda.

Da li je i expres vpn takav ili može da izgra film bez seckanja?
 
Definitivno expressVPN kao izbor br.1, tek planiram da testiram DNS jel ima neko neki predlog, ako nije dozvoljeno pisanje sajtova, nek mi neko baci u DM. Hvala!
 
Imate Disney+ temu sa svim informacijama.

 
Kad već pišemo o VPN i drugim zemljama ima li neka caka da se prođe jeftinije sa NBA Game time? Plaćam 15$ mesečno, čak šta više skoro sam siguran samo 1 uređaj.
 
Meni je Windscribe VPN najbolji izbor u poslednje vreme. Otvara sve moguće - Netflix, Prime Video, HBO Max, Disney+, Hulu, PeacockTV, EON, ma sve.
Stvarno pozitivno iznenađen. Zato sam se i navukao na Hulu, definitivno najbolja platforma za moj ukus. :D
+1 za Windscribe
Imaju i onaj odeljak WindFlix baš posebno namenjen za streaming servise.
 
Danas sam isprobao, i Nordov vpn radi savršeno sa Disney+, sve ide u 4K bez problema.
Aplikacija instalirana na Xbox S
 
Nazad
Vrh Dno