Šta je novo?

[A1] Kucni net

A1/Vip ruteri nisu zaključani, čak i da hoće verovatno ne bi ni mogli.
U ovo ne mogu da se zakunem jer je bilo aktuelno pre dve godine.
Ne znam napamet ni koja je oznaka VIP rutera mog druga, ruter koji ne stoji uspravno nego položeno, ima plave indikatore. (Uzeo ga je pre šest godina.)

Mislim da on nije hteo da se registruje ni sa jednom karticom koja nije VIP. Još jednom, bilo je davno i isprobavali smo i sećanje se možda igra sa mnom. 🤠

*

Da li se kućni net može preneti u drugu mrežu (broj)?
Drug za koga pitam naravno ne mari za broj već da li bi ga pozvali sa pogodnostima?
Hvala.
 
Poslednja izmena:
Da li se kućni net može preneti u drugu mrežu (broj)?
Drug za koga pitam naravno ne mari za broj već da li bi ga pozvali sa pogodnostima?
Hvala.
Korisnici KućniNet tarifa nemaju mogućnost slanja SMS/MMS poruka, primanja i upućivanja poziva u nacionalnom, internacionalnom i roming saobraćaju.
 
U ovo ne mogu da se zakunem jer je bilo aktuelno pre dve godine.
Ne znam napamet ni koja je oznaka VIP rutera mog druga, ruter koji ne stoji uspravno nego položeno, ima plave indikatore. (Uzeo ga je pre šest godina.)

Mislim da on nije hteo da se registruje ni sa jednom karticom koja nije VIP. Još jednom, bilo je davno i isprobavali smo i sećanje se možda igra sa mnom. 🤠

*

Da li se kućni net može preneti u drugu mrežu (broj)?
Drug za koga pitam naravno ne mari za broj već da li bi ga pozvali sa pogodnostima?
Hvala.
hh41v alcatel taj je otkljucan isto.Samo se mora rucno uneti apn rucno.Ima ga drugar koristi prepaid drugog operatera u njemu zato znam da je fabricki simfree.
 
Je li moguće koristiti kućni net na telefonu kao sim karticu (druga kartica na telefonu) za net? Mislim da jedan moj drug koristi, ali nisam siguran, pa čisto informativno.
 
hh41v alcatel taj je otkljucan isto.Samo se mora rucno uneti apn rucno.Ima ga drugar koristi prepaid drugog operatera u njemu zato znam da je fabricki simfree.
Jeste, taj je! Zamolio sam druga da mi pročita oznaku na poleđini i poklapa se. Onda je sim free kao što kažeš. 😉
 
Da li je iko raskidao ugovor? Koji su penali? Pretpostavljam da se plati razlika 200din/mesecno do pune cene, ali sta sa ruterom koji ste kupili/dobili za dinar?
 
Ako si ga kupio, čim ih isplatiš, tvoj je.
 
Nema mi logike. Npr. koristis dva meseca, raskines, platis +400din razlike od promocije do pune cene i dobijes ruter za taj 1din koji si platio.
 
Ako je uzet ruter uz paket (kao mobilni telefon, tablet, 3G modem), onda puna cena pretplate. Odvajkada bilo. Retko ko se odluči da plati penale pod ugovorom, kad to svakako na isto dođe i da redovno koristi.
 
jel sam dobro razumeo da kad uplatis dodatak u A1 za kucni net dobijes tih 50gb po maksimalnoj brzini iako ti je osnovni paket ogranicen na npr 10Mbs?

1654527787748.png
 
Podrazumeva se da je max brzina tvog paketa.
Zašto bi ti se dodatak dao po max brzini mreže ako tvoji prvobitni brzi gigabajti idu do 10 Mb/s max brzini paketa ?
 
Ne zavisi od paketa.
 
Da li znate da li je ovaj ZTE MF293N koji daju zaključan na VIP mrežu? Mrzi me da kupujem karticu drugog operatera da probam.
 
Jeste ali akviziter može da ti napravi popust na oko 980 i još 55 da ti ne šalju račune na kuću nego na mejl. Ako hoćeš mogu da pitam ovog mog akvizitera.
Ako ti nije problem, pošalji mi ako imaš neki kontakt od tog akvizitera u privatne poruke. Baš bi mi značilo.
 
Poslednja izmena:
Samo da javim, juce sam po prvi put uzeo A1 Kucni net i za sada posle 24h nema prekida sesije. Znam da je bilo reci da se sesija prekida na 12 sati ali eto kod mene to nije slucaj sto je super. Kako je kod vas ostalih?
 
Imali su samo ZTE MF293N tako da sam njega uzeo. Evo sesija traje skoro 25h bez prekida.
 
Nazad
Vrh Dno