Šta je novo?

Vidi ovo

djordje

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
07.10.2002
Poruke
56
Poena
309
slucajno naisao
 
djordje je napisao(la):
slucajno naisao

Lichi na neki shaljivi virus.

Idi na lockal_mashine-software-microsoft-windows-current_version-run

i pogledaj da li imas nekih sumnjivih programchica koji se podizu sa dizanjem sistema. Ako imas, to ti je to.
 
Karta nije kod mene kupljena !!!! (unapred se ogradjujem) :mrgreen: :mrgreen:
 
Sta se ovo desava?!
Evo ih i kod mene ali samo Bart, Homer i Marge.
Detonator 43.45.
 
marge odreduje dal moze da se overklokuje, a ostatak familije odredjuje raspon i polozaj slajdera...
 
Ti to ozbiljno?

Sta je onda sa ostalima?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Nemam vise Lisu, samo Bart, Mardz, Homer i Krasti...
Imam detonator 40.71

Uvrnuto....
 
Kod mene nema toga 🙂 43.45
 
e ljudi koji ste bre likovi... pa za ovo znam vec najmanje dve godine... 99% Det. drajvera ima kljuceve koji se tako zovu, pa sta?
 
djordje je napisao(la):
Ti to ozbiljno?
ozbiljno, sto da nije. 😉 jedno je sigurno, tu su zato sto imaju neku funkciju. dakle ne zato sto je neki haker odlucio da se nasali sa korisnicima koji su probali da traze "homer" u registryju... 🙄
www.google.com ?
 
Yeah...

Ima nas svakakvih...
 
Nazad
Vrh Dno