Šta je novo?

Viber ogranicava velicinu videa?

tozovac

Čuven
Učlanjen(a)
07.03.2003
Poruke
902
Poena
685
Људи, јел и вама Вајбер ограничава величину видеа који шаљете? Мени неће да шаље видео већи од 200MB, што је, кад снимам у 4К, 30 и нешто секунди, што је смешно. Јел има још неко слично ограничење?
 
ima ogranicenje u MB ali i ako snimas u 8k, svakako smanji video, i kompresuje ga pa zauzima mnogo manje megabajta. nisam bas merio koliko sekundi/minuta moze da se posalje, ali mi se desavalo da kaze da je video prevelik za slanje.
 
ima ogranicenje u MB ali i ako snimas u 8k, svakako smanji video, i kompresuje ga pa zauzima mnogo manje megabajta. nisam bas merio koliko sekundi/minuta moze da se posalje, ali mi se desavalo da kaze da je video prevelik za slanje.
Јесте, он га смањи, али ако је изворно и бајт преко 200MB, ништа од слања. Барем код мене.
 
Nekad ne mora uopšte biti veliki fajl a da napiše da je ogroman za slanje. Ima veze sa samom ekstenzijom fajla.
 
Екстензија ми је mp4, а компресија HEVC, што је доста добра компресија.
Али ако има преко 200mb, ништа од слања.
 
Do istog saznanja došao sam i ja pre 2 dana, pokušavajući da pošaljem snimak računara u radu. Moram sam da skratim snimak za 10-tak sekundi da bi prošao.
 
Nazad
Vrh Dno