Šta je novo?

Viber chat history

Milan$

Cenjen
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruke
22
Poena
154
Pozz ljudi..Imam problem sa viber chat istorijom..Pre oko mesec dana sam poslao telefon na reklamaciju zbog kvara, i tom prilikom backupovao viber poruke na google drive, znajuci da ce oni tamo prvo pokusati reset teleona, pa posle sve drugo, i proverio sam par puta, i backup je bio tu..Na kraju sam dobio posle mesec dana nov telefon, jer stari nisu uspeli da poprave..Elem, ostalo sam sve sredio, sem viber istorije poruka - backup ga jednostavno nema na google drive-u, znaci nestao je..Znam da ti backupovi imaju neki expire period, ali nekako mi to kratak period..Elem imam na google drive ceo backup mog telefona i whats-up-a i to je sve tu, pise da backup telefona istice za 20 dana..Ali ovog za viber, kao da je u zemlju propao, jednostavno ga nema..Pokusavao sam sve, i nista, nema backup-a..jedino sto se jos tesim je sledece - za to vreme dok nisam imao mob, koristio sam viber na laptopu, i tu i dalje imam celokupnu istoriju poruka..trazih po netu ali nisam uspeo da nadjem neko resenje kako da prebacim tu chat istoriju iz kompa u telefon, s obzirom da viber za desktop nema opciju backup-a, kao sto to ima mob..Ima li neke sanse da uradim nesto s tom chat istorijom koju imam na kompu? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno