Šta je novo?

Viber се не олгашава приликом стизања поруке - MIUI

David.1992

Poštovan
Učlanjen(a)
11.01.2017
Poruke
223
Poena
95
Moja oprema  
RAM
16GB DDR4
Storage
240 GB SSD, 1TB HDD
Mobilni telefon
Xiaomi Redmi 9
Pristup internetu
  1. ADSL
Мобилни телефон користи овај оперативни систем:
SCli2KD.png


У подешавањима је све како треба да буде да би Шаоми репродуковао звук

DQgdQ7p.png

Ham6wG6.png


Како да решим проблем?
 
Zadrzi duze prst na viber ikonici, pa idi app info( malo slovo i u krugu) i tu imas podesavanja za Viber. Tu ukljuci ili ugasi sta ti treba...
 
Meni se desava na Huawei kad ukljucim rezim ustede baterije tad mi ne stizu obavestenja na viberu.
 
Meni na redmi 7a nekad ne stiže obaveštenje nego tek kad uđem u Viber vidim da su stigle nove poruke. Možda je i do memorije, stalno mi izbacuje poruku da memorijski prostor na izmaku. krastavac tel ima samo 16gb memorije.
 
Иако сам све подесио како треба и даље Вајбер неће да зазвони када стигне порука.
Тренутно ми Шаоми даунлодује инсталациони на МИУИ 13 па када га инсталирам видећу да ли ће проблем бити решен.
 
Ne verujem da je do MUJE, meni je na Androidu 8 i Muji 11 radilo e onda je pocelo da zeza, nekad javi nekad ne, isto je i za Telegram. Prepucavaju se Ruje i NATO prek neta i prave haos.
 
Meni na redmi 7a nekad ne stiže obaveštenje nego tek kad uđem u Viber vidim da su stigle nove poruke. Možda je i do memorije, stalno mi izbacuje poruku da memorijski prostor na izmaku. krastavac tel ima samo 16gb memorije.
Нема спаса. Апгрејдовао сам на МИЈУ 13, у подешавањима је подешено како треба и даље не ради.
Послаћу повратну информацију (feedback) Шаомију па нека они тами оправе квар.
 
Imao sam i ja ovaj problem, i nasao sam negde u podesavanjima da je power saving mode bio ukljucen za Viber, btw nisam ga ja ukljucio, verovatno se nekim update-om sam aktivirao ili u nekom momentu kada je bila baterija na izmaku. Kada sam iskljucio power saving za Viber sve se vratilo u normalu (Redmi Note 9 Pro je u pitanju)
 
Мислим да ово нема везе са Шаомијем, МИУИ или који Андроид има већ само до Вибера... Сваки пут када ми нешто није радило уђем на https://downdetector.com/status/viber/ да проверим да ли је у току пад Вибера и онда сконтам да је до њих. Не проверавам баш увек овде, али углавном је тако било кад уђем...
 
U podesavanjima telefona pronaci aplikacije pa viber.(ne ulaziti u viber i njegova podesavanja nego podesavanja telefona). Tu ukljuciti auto start, i pod stednja baterije staviti bez stednje tj bez ogranicenja i to je to.
 
Ukljuci sve to i nece. Dizem ruke od saomija
 
Nazad
Vrh Dno