Šta je novo?

VGA Hladnjak

Solesoslav

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
20.05.2008
Poruke
5,237
Poena
555
Zanima me gde u Srbiji mogu kupiti jedan od sledecih hladnjaka za grafichke kartice:

1. HR-03
2. T-Rad2
3. GFXChilla
4. Accelero S1(ne rev 2)

U sushtini ako znate za neki drugi hladnjak koji sa sve grafichkom zauzima samo 2 slota kazite mi da kupim taj umesto njih.
 
Preporučio bi ti AC L2Pro i DeepCool V90 . Prvi s vremena na vreme ima da se kupi u winwin-emmi a ovaj drugi u NS-u u maloprodaji koja se zove Positive . Svi kuleri koje si naveo zauzimaju sa ventom tri slota pa i ova dva koja sam ti preporučio .
 
L2 Pro sa ventom zauzima isto po 2-3 slota, dok nisam siguran da V90 moze adekvatno da mi ohladi grafichku.
 
Nazad
Vrh Dno