Šta je novo?

Ventilator

vladafkv

Poštovan
Učlanjen(a)
31.12.2016
Poruke
884
Poena
95
Nigde ne vidim temu za ventilatore. Da li imate neke preporuke? Treba mi za spavacu sobu, tih, cvrste konstrukcije.

Cini mi se da se kod nas prodaju 90% kinezi. Mnogi razliciti brendovi prodaju iste ventilatore sa svojom slicicom po slicnim cenama.
 
AEG su odlični.
Ovaj imaš na KP, model VL5569 i košta 75e.
9E6A3679-A9C7-4C38-A632-ACB33055CBD9.jpeg06E08B8F-3638-4661-9947-B07787225B2F.jpeg

Ja imam dizajnerski model AEG VL5688 S, retro fazon i stoji mi u dnevnoj sobi kao ukrasni detalj.

ECA6A193-6D8F-4773-8CA0-6A1785CBEC17.jpeg
Inače, jake su konstrukcije, sve je metalno, veoma tihi u radu i mislim da nećeš naći ništa kvalitetnije za taj novac.
 
75 eu za ventilator?
 
Nije to ništa naspram fena Dyson Supersonic Hair Dryer
Šalu na stranu, imao sam prilike da isprobam Dyson proizvode
i to je iznad svake klase. Recimo sušači za ruke, revolucionarno! Imaš ih po celoj Evropi, a sad polako ulaze i u naša elitne restorane, hotele, kafiće…
Sve što vredi, mora da se plati.😁
 
Sin uzeo na akciji za 40e. Skoro necujan, mislim na noc, kada je sve tiho. Mislim da vredi i punu cenu:

 
Poslednja izmena:
Mozda ovaj tower model nije los : AEG T-VL 5531
Na KP je 45e
 
Recimo sušači za ruke, revolucionarno! Imaš ih po celoj Evropi, a sad polako ulaze i u naša elitne restorane, hotele, kafiće…
Ima ih već 4-5 godina, možda i duže. Zaista su dobri. Mislim na Dyson Airblade.
Ali zato njihovi ventilatori i prečistači vazduha predstavljaju "porez za b****e".
 
Ima ih već 4-5 godina, možda i duže. Zaista su dobri. Mislim na Dyson Airblade.
Ali zato njihovi ventilatori i prečistači vazduha predstavljaju "porez za b****e".
Ima li nesto slicno tome mislim na ventilator? U jednom hotelu u De je bilo neko cudo lici na dyson ali ima opciju hladjenja i grejanja postoji li to uopste ili sam ja istripovao hteo sam da uzmem nesto tog tipa 🤔
 
Postoji "Dyson purifier hot+cool". Ventilator sa grejačem koji košta više od kvalitetne inverter klime.
 
Imao sam 2 Rowente kojima je crkao motor posle par godina korišćenja, glave su preteške i kada se aktivira funkcija okretanja levo-desno motor trpi veće opterećenje pa crkavaju, tako da težina je poželjna za bazu, previše gvožđa u gornjem delu ima konta efekat.
Kineze zaobiđi, prodaje se sve i svašta i retko kad imaš priliku da ih probaš a razlike su ogoromne, kod tasta imamo 3 komada, jedan star 20 godina, neki histar japan brend(sa buvljaka u pančevu, japan video nije) on lepo radi i dan danas ali se postolje deformisalo. Drugi noviji kinez je duplo bučniji a gura manju količinu vazduha, propeler drugačije dizajniran.
 
Da li je neko probao ovakvu "kompakltniju" varijantu ventilatora s vodom?

2021-07-08_09-10-24.png

Često imaju i one umetke kao za ručni frižider koji mogu da se stave u vodu, mada onda smanjuju kapacitet rezervoara, naravno...
 
Nazad
Vrh Dno