Šta je novo?

Veliki problem sa OS-om

  • Začetnik teme Začetnik teme Lucas
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Lucas

Čuven
Učlanjen(a)
24.02.2002
Poruke
2,698
Poena
705
Posto sam pokrenuo igru Sims Vacation srusio mi se sistem!!
Ima li pomoci?



Full Story:
--------------
Dakle tog dana - juce,
setao sam se po trznjaku i za oko mi zapne disk Sims Vacation, posto sam ljubitelj simica, kupim ga i instaliram, dok je trajala predugacka instalacija 5 sims serijala, setao sam se po novo instaliranom Incredimail-u, odnosno pisao poruku...

Kad se instalacija zavrsila odlucio sam da uradim defragment znajuci da ce igra teci vrlo sporo jer je upravo patch-ovana 5 puta...

Restartovao sam sistem i butovao iz XP-a, upalo sam XP-ov defragment i posle nekog vremena shvatio da ce mu trebati godine da zavrsi - prekinuo sam ga i po Silverglider-ovoj preporuci pokrenuo Norton disk doktor, da se ne bi vrsilo zapisivanje na disk, pokrenuo sam ATM (another task manager) idalje ne otkljucan odnosno trial.

Kada se defragment zavrsio pokrenuo sam igru - Sims Vacation, i tu je doslo do prve anomalije - Autostart je prijavio da nemoze da nadje data direktorijum, izabrao sam OK, i iz C:\Program Files\Maxis\The Sims direktorijuma manuelno pokrenuo igru - ucitala se

Bio sam iznenadjen glatkocom kojom se igra odvija, i posto sam se malo prosetao (10tak minuta) ugasio sam igru u nameri da gledam film, restartovao sam kompjuter jer me je zanimalo koliko ce trajati boot sistema - posto sam iz boot liste izabrao Millenium dobio sam poruku sa pocetka teksta 'Invalid System disk, please remove the disk and press any key'

Probao sam par puta da pokrenem Win Me, ali bezuspesno (restartovao sam, i opet probao - bez uspeha)
Onda sam izabrao XP iz liste - on se ucitao!
doduse ucitao i zablokirao, ali posle restarta je sve bilo uredu...

Pa, ima li pomoci (neka petljancija sa fajlovima?-ne reinstalira mi se OS)



BTW znam da sam se malo raspisao, ali hteo sam da obuhvatim sto vise cinjenica
poz!

--------------------
BTW ovo je nastavak threada sa adrese http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?s=&threadid=12854
 
sta bi draphine... ja stavio sve kako treba, a niko da odgovori, a dok je bilo The simps ubija sisteme, thread pun odgovora (doduse nijedan nije pomogo, al...)
Kazem ti... mora da se napise nesto sto bi privuklo ljude... nego cudime da nisi ni ti doso 🙁

Ajde, pomagajte - JOSH UVEK AKTUELNOctp;
 
Nazad
Vrh Dno