Šta je novo?

Vdsl d-link hg bridge mode

danijel00

Čuven
Učlanjen(a)
08.11.2003
Poruke
6,951
Poena
845
Od lokalnog providera sam dobio dlink dsl-g2452dg. Signal u spavaćoj sobi nije bio dovoljno stabilan, pa sam dodao tplink ax20 i re205.
Brzina na tplinku je 20tak posto niza od one preko dlinka direktno, ali je vrlo stabilan po celom stanu, a OneMash je super.
Gledam opciju za uključivanje bridge moda, ali nisam siguran da li je to ta što ja očekujem da bude :) a nije mi baš sigurno ako zeznem hoću moći da vratim...


U wan tabu, piše mode Route, moguće je izabrati bridge i con-bridge.
Međutim u ta dva moda nestanu opcije za unos user/password. Nažalost password naravno nisam dobio i nema teorije ni posebno da mi ga daju ako ga tražim ;) ako mislite da su naši jako brljavi, znači da niste puno išli van Srbije, samo ću da kažem da mi je osrednji SBB tehničar super it ninja u odnos1u na ove :))

Pošto nisam nikad koristio ADSL, nisam siguran da li bi u slučaju da namestim bridge ovde, na mom ruteru trebao nekako da ukucam user/pass i njega da postavim u pppoe mod?

Predlozi, sugestije... Najbolje ako neko ima ideju kako pročitati password :)
7fbd778d974fbf8b70cb4bc89a9a2f8c.jpg


Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
To sa screenshot-a ti je WAN konekcija, za VoIP "fixni" ne za net?
I sad ti znamo broj fixnog :D
 
Super, još da imam fixni :))) to je varijanta kao kod nas, moram 100thb mesečno da ga platim da BiH imao ADSL, a telefon su zaboravili da mi daju :))) ionako nemam koga da zovem, svi Line koriste...
 
Nazad
Vrh Dno