Lucas
Čuven
- Učlanjen(a)
- 24.02.2002
- Poruke
- 2,700
- Poena
- 705
Jel ima neko crack za packagera? -onaj program sto sluzi za pakovanje programa... nesto kao instalShield...
Ili josh bolje - jel ima neko instalShield sa crackom 🙂
Ili josh bolje - jel ima neko instalShield sa crackom 🙂
Treba mi crack, i uputstvo za krakovanje package-era za Basic 6.0