Zorro je napisao(la):I ja se razmisljam o nekom receiveru iz tih 4x5 serija. Za 445 konkretno znam da su jedine zamerke bile (ako na stranu stavimo neosnovane prigovore "I hate SONY" populacije) da su neki primerci imali takozvani "zero noise" (otprilike tako), tj. da kada je potenciometar jacine na nuli, iz zvucnika se cuje slabasan sum. No to se laki da prakticno proveriti.
Reci mi za taj 475 model:
-Ima li DTS dekoder, i koliko je W?
-Gde se moze nabaviti za tih "oko 450" demona? I da li je porez "neophodno" platiti?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari