Šta je novo?

Usluga pomoći na putu

A košta boga oca, kad već plaćam hoću neograničen slep bez uslova. Ni atlas mi ne odgovara, koja im to fora ako ideš u servis i nećeš popravku e onda imaš 1000e slep ma ćao
Valjda prvo probaju popravku u obliznjem servisu pa ako je preko 500eur (ili koliko vec) onda slep za Srbiju?

AMSS je imao prilično veliki broj šlep vozila, mnogo je daleko bio od ovih što umeju da nestaju preko noći. Danas je slika i prilika propasti savremenog srpskog društva ali nije baš da ne funkcioniše kao što misliš.

Ne mislim ja da ne funkcionise, nego su takva iskustva korisnika... Takvi su paketi kakvi su.

Pa realno da kažemo da na nekom suđenju gde imaš koju hiljadu svedoka, pa se dogovore da ih iznesu kao jedno. Zbog vremena, troškova... a svi će isto da kažu: Vozzi :)
Da kucnem... moja su iskustva dok je postojao samo AMSS. Imao sam kod nas par problema i lagano rešeno.
Iskreno ja nisam više pametan ko je dobar a ko nije, ali verovati baš toliko iskustvima korisnika nije najpametnije. Recimo, mene prvo odbije to što ti ne dostave jasne uslove za uslugu. To je neka polemika mnogo strana unazad.
I korisnika imaš svakakvih, Moja rođena sestra ume da promeni gumu. Sada vozi SUV mečku i odjednom ne ume da promeni gumu. Pa pomoć na putu, pa plati jer ne pokriva... Samo da se razumemo :)

Ako sam dobro razumeo za popuste:
-Atlas International preko A1 ~8400din
-Atlas Euro preko Yettel ~5400din

Ima li jos kakva krivina?

I prepaid. Tj svako ko ima yettel broj i yettel aplikaciju. Odnosno yettel shoping. Mada ja sam zvao call centar atlasa i kad sam rekao za yettel popust poslala mi je ponudu bez provjere.
Da, našao kupon pošto imam Yettel prepaid, 5500 Euro+ paket, verovatno ću i ja uzeti početkom avgusta (15tog idem na odmor) i taman ću da imam i za sledeću godinu planiram isto u julu da idem dok mi traje paket.

Kako rezonujete prilikom izbora Euro ili International paket? Deluje da je za 2-3000 vise International bolji izbor ali opet dobro zvuci 5500din za kakvu takvu sigurnost u inostranstvu.

Stvarno? Pa to i jeste poenta, koji je rezon uzeti za 2-3000 jeftinije samo Evropu, umesto Internacionalnog i biti "miran" i u Srbiji. U inostranstvu ste 20-30 dana godišnje, i to platite min 5500, umesto imati pomoc na putu 365 dana gde god bili.

Ma da bre. Nego svi su uzeli jer je jeftinije a davali preko Grcka info 3 meseca od kupovine Srbiju.

Al meni svakako treba i za ovde kad vec placam.

A sa onom A1 akcijom je vise nego prihvatljivo.

Ko je najpouzdaniji za Srbiju da uzmem i eventualno da imam u plati i za EU ako mi ustreba?

Stvarno? Pa to i jeste poenta, koji je rezon uzeti za 2-3000 jeftinije samo Evropu, umesto Internacionalnog i biti "miran" i u Srbiji. U inostranstvu ste 20-30 dana godišnje, i to platite min 5500, umesto imati pomoc na putu 365 dana gde god bili.
Ja sam se rukovodio ovom logikom i uzeo Internacionalni paket za 8500 kod Atlasa. Pu-pu, za inostranstvo (GR) mi nije trebao, a nadam se da neće ni za Srbiju.

Treba li nekome Euro+ kupon?

Samo Euro+

I prepaid. Tj svako ko ima yettel broj i yettel aplikaciju. Odnosno yettel shoping. Mada ja sam zvao call centar atlasa i kad sam rekao za yettel popust poslala mi je ponudu bez provjere.
Ja nemam ni broj ni aplikaciju u Yettel-u i iskoristio sam kupon sa sajta.

Ko ima visak kupon za Internacionalni sa VIPa, dajem moj Euro+ sa Yettela :)

Poklanjam 2 koda preko A1, pustite mi poruku.

EDIT: S obzirom na to da sam na 2 razlicita broja dobio isti kod, prepostavljam da je isti za sve 🤣, tako da evo javno dok moze:

IMG_4933.jpeg

Poslednja izmena:
Koliko vas najjeftinije izlazi taj Internacionalni + paket?

Danas sam zvao Atlas. Dogovorio sam internacionalni paket (Evropa + Srbija) 8990 din kada se pomene Grčka info, inače je 9990 din

Danas sam zvao Atlas. Dogovorio sam internacionalni paket (Evropa + Srbija) 8990 din kada se pomene Grčka info, inače je 9990 din
Sa onim kodom iz A1 je 8500, ima pre par postova, trebao si to da im spomeneš.

Inače i kod mene je bio isti taj kod.

Ja rešio da uzmem ovaj:
Smart Drive
jeste da su novi ali neko mora prvi da povuče nogu:).
Pričao sa čovekom, kurir za 3-4 dana donosi ugovor na potpis, nalepnicu i naplaćuje.
Deo paketa za Srbiju može da se prenese na drugo vozilo, Evropa ostaje vezana za prijavljeno vozilo.

P.S.
Možda sve ove firme drži ista ekipa čim su svi u NS.

Nazad
Vrh Dno