Šta je novo?

Usb hub na 5m produzni usb kabl

ssasa81j

Slavan
Učlanjen(a)
02.03.2009
Poruke
106
Poena
320
Imam produzni usb kabl od 5 m i na njemu mi lepo radi mis i dojstik, e sad,hteo bih da nakacim neki hub sa minimum 4 porta,zbog igranaj pesa,da mogu da se ukljuce 4 kontrolora,zanima me da li bi mogao bilo koji usb hub sa napajanjem da mi odradi posao na tom produznom kablu ili mora neki poseban?
 
Nece svi urdjaji da rade na duzini 5m usb kabla, ne zbog struje vec zbog data prenosa.
 
Da si iz KGa, ja bi ti dao moj da probas da vidis, al kako nisi, nista od toga. Imas koga da pitas?
 
Druze ja sam istestirao sa dva dzojstika, tastaturom i mishem, znaci zauzeta sva 4 porta na HUB-u. Dodushe duzina kabla mi je 3m ne 5m ali radi savrsheno, nema nikakvog gubljenja.
 
Ja koristim Omega Hub na 5m kablu sa dodatnim napajanjem sve radi besprekorno 4 gamepada po potrebi. Za svaki dan bezicna tastarura i bezicni mis i gamepad sa vibrom nikad nista. Sporiji prenos na Flash USB ali bocnes u komp ako je neka veca kopirka i bez brige.
Kao ovaj sa linka http://www.kupindo.com/Kontroleri/10466414_USB-Hub-sa-napajanjem
Znaci radi i na 5m,e tvoje iskustvo sam cekao da cujem :) hvala na pomoci! Verovatno ce raditi na bilo kojem hubu sa napajanjem.
 
Cuo sam nekada da je problem sa kablom od 5m ali zavisi sta uzmesh, Hamma pravi problem.

Uzivaj!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno