Šta je novo?

USB-HDMI

Zuba1970

Znamenit
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruke
2,594
Poena
1,465
Moja oprema  
Mobilni telefon
iPhone 13 Mini
Pristup internetu
  1. Optički internet
Interesuje me jedan All In One HP kompjuter medjutim on nema HDMI izlaz da bi ga vezao za moj tv.
Mene interesuje da li bi sa nekim USB-HDMI adapterima uspeo da prebacim sliku i ton na tv?
Evo nesto sto sam nasao kao primer:
http://www.ebay.com/itm/LKV325-USB2...ojector3-5mm-Audio-Cable-For-PC-/280923066848
http://www.mikroprinc.com/proizvodi...apteri/adapter-displayport-m-hdmi-f/index.php
Doduse kod ovog prvog HDMI je za Full HD a meni je plazma HD ready.
Sve ovo pitam da bi znao da li da ozbiljnije racunam na kupovinu tog PC-a. Stim da je on Full HD.
 
Da odgovorim sam sebi. Morao bi da imam eksternu graficku kartu. Tako da sto se mene tice mozete slobodno da brisete ovu temu.
ps Nemogu da verujem kad god naletim na neki komp koji bi mi odgovarao on ima neku "falinku", strasno.:(
 
Ma strašno, niko da napravi kompjuter baš za tebe. Od svih milajardi ljudi na svetu baš tebe nameračili da zezaju. Šalu na stranu, zato i volim da sastavim svoj sopstveni desktop a ne volim laptopove, all in one, i Brand name mašine, ovako me samo pare sprečavaju da napravim idealan sistem, bar za sebe "idealan" da ne moram da mislim šta će da radi a šta ne. Full size MB sa puno slotova i konektora pa udri sve što može da stane u njega. Bojim se da je to još uvek najbolji način da se dođe do dobre, versatilne mašine.
 
Ma ja bi mozda i isao na to sto ti kazes ali mi je muka od kucista. Trazio sam neka mini ali nema sanse kao i Gigabyt brix ili eventualno Asus vivoPC. Al da ne skrecem sa teme.
I naravno prihvatam salu :)
 
Slika i ton.... Sta podrazumevas pod tim... Ceo desktop ili samo filmove?
 
Verovatno se nisam dobro izrazio. Trenutno zvuk filma koji hocu da gledam na sekundarnom monitoru (tv)sa desktopa prebacujem na tv putem RCA-a a video putem DVI-HDMI veze.
I na kraju cu kad mi dok***i kupiti onaj Mac Mini i zavrsiti stvar.
 
Poslednja izmena:
pa imas ovaj adapter u mikro princu, ali ti se isplati isto koliko i eksterna grafika
 
Kupi neki Android hdmi stick i gledaj filmove preko Android playera.
 
Ja samo najiskrenije zelim da zamenim moj stari PC sa nekim ako moze manjim kompjuterom malih gabarita. Laptopovi me ne interesuju jer 15.6" -17" mi je malo kada je velicina ekrana u pitanju. Izgleda da ni ovi AiO nisu nesto bog zna sta. Zato sam i otvorio temu delu za Apple (Mac Mini). Dosta mi je vise velikog kucista.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno