Šta je novo?

Uplata na strane gambling sajtove

CryptSpace

Poštovan
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruke
62
Poena
60
Drzava se bas potrudila da blokira vecinu nacina za uplate na strane gambling sajtove, odkad nacin za uplatu neteller->skrill->sajt vise ne radi, jedini nacini za koje ja predpostavljam da rade su: pronaci coveka koji ima gambling novac koji bi ucinio uslugu uz verovatno neku doplatu i crypto.

E sad, treba mi neko iskusniji i ko se bolje razume, da li bi funkcionisala uplata tako sto bih kupio BTC preko sajta tipa Changelly i nakon toga izvrsio depozit sa tim BTC na gambling sajt?
 
Zasto skrill ne bi radio? Osim u slucaju da sajt ne podrzava skrill, za ostale bi trebalo da radi...
 
Zasto skrill ne bi radio? Osim u slucaju da sajt ne podrzava skrill, za ostale bi trebalo da radi...
Kad se ubacuje novac na skrill, bude pitanje "Da li ce se novac koristiti za gambling" ako se stiklira odgovor Da, transakcija nece proci, ako stikliras odgovor Ne, onda ce transakcija proci ali neces moci koristiti novac na gambling sajtovima..
Takodje ako pokusas direktnu uplatu na strani gambling sajt visom ili mastercard-om nije ni bitno, transkacija ce biti odbijena jer je drzava zabranila uplate na takvim sajtovima, samo je moguce na domacim izvrsiti uplatu

Kao sto sam gore napisao, pre se to moglo uraditi tako sto ubacis novac na Neteller oznaci da nije za gambling i nakon toga samo prebacis na Skrill i sa skrilla mozes da uplatis gde zelis, taj nacin ne radi vec godinu dana..

Btw. Nedavno su blokirali cak i pristup stranim gambling sajtovima, primer: bet365.com
Bas se trude :D
 
na bet365 mozes da uplatis sa telenor banke, sajt otvori preko vpn-a
 
ajde da pitam ovde da ne otvaram novu temu, znate li za nacine povlacenja sredstava sa bet365?
 
kada uplaćuješ na skril, kažeš yok na upit o gemblingu. onda unutar nj kupiš neki kripto i prodaš ga nazad posle 10 minuta i eto ti gembling funds. izgubiš par procenata na toj transakciji al' to računaš kao proviziju.
 
Kod mene ovo nije proslo, i dalje mi ne da da uplatim na kladionicu.
 
@alicante
Ranije, kada sam se kladio, koristio sam rešenje za Skrili i radilo je.
Uplatim novac na Skriill sa non gambling, a onda novac pošaljem bratu ili prijatelju na njegov Skriill i on mi vrati ta ista ali sad "otključana" sredstva za klađenje. Provizija je 1%.
 
Stigao mi je mail od Neteller-a pre par dana da od sada sav novac koji dobijem sa drugog neteller racuna mogu bez restrikcija da koristim za sve namene, npr kripto, kladjenje itd.. Znači trebalo bi sada da radi varijanta da uplatiš novac na jedan račun kao non gambling, i pošalješ ga na drugi nalog.
1635970299656.png
 
@alicante
Ranije, kada sam se kladio, koristio sam rešenje za Skrili i radilo je.
Uplatim novac na Skriill sa non gambling, a onda novac pošaljem bratu ili prijatelju na njegov Skriill i on mi vrati ta ista ali sad "otključana" sredstva za klađenje. Provizija je 1%.
Da, tako sam i ja radio, a bila je i mogucnost da uplatis na svoj neteller pa prebacis na svoj skrill (ili obrnuto) i da onda taj novac moze da se koristi za gambling. Ali su i to sve kasnije ukinuli. Sada uopste ne moze da se depozituje novac sa skrilla na neteller i obrnuto, ali je ovo sto je deksi postavio dobar znak, mozda ce biti lakse u buducnosti.
 
Izvinjavam se zbog dva posta, ne mogu da editujem prethodni. Vidim sada kod mene da je i Skrill poslao isti mail kao Neteller, svaki prijem novca od drugog korisnika moci ce da se koristi za bilo sta.
 
Evo i ja da se javim povodom ovoga. Novac koji sam imao na Skrillu nisam mogao da ubacim na sajt za kladjenje cak i posle ove nove odluke Skrilla/Netellera. Prebacio sam novac na drugov Skrill pa mi je on odmah vratio i tada sam mogao da ubacim. Dakle ako imate Non-gambling novac na Skrillu/Netelleru prebacite ga nekome pa nek vam vrati i moci ce da se podigne na kladionicu.
 
Nazad
Vrh Dno