PeterJay
Čuven
- Učlanjen(a)
- 20.06.2001
- Poruke
- 131
- Poena
- 619
Kupio sam jos jedan (Athlon XP 2000+, ASUS A7V333) racunar i voleo bih da se povezem u mrezu sa starim (Celeron 1000, Abit Bx133RAID). Na oba imam instalirano Windows XP build 2600, a mrezne kartice su D-Link DFE-530TX. Imam i kabl duzine 12m.
Na internetu sam nasao jedan vodic za povezivanje dva racunara pomocu jednog kabela preko dve mrezne kartice. Zasad nisam uspeo da uspostavim vezu izmedju njih... Kada ih povezem sa kablom oba racunara prijavjuju da "network cable is unplugged"?! 🙁 Oba racunara su prihvatile kartice prilikom instaliranja.
Kako treba pravilno instalirati mrezu (u WinXP okruzenju, naravno)?
Hvala vam unapred
Na internetu sam nasao jedan vodic za povezivanje dva racunara pomocu jednog kabela preko dve mrezne kartice. Zasad nisam uspeo da uspostavim vezu izmedju njih... Kada ih povezem sa kablom oba racunara prijavjuju da "network cable is unplugged"?! 🙁 Oba racunara su prihvatile kartice prilikom instaliranja.
Kako treba pravilno instalirati mrezu (u WinXP okruzenju, naravno)?
Hvala vam unapred