Šta je novo?

Umazan ekran

markovski

Slavan
Učlanjen(a)
28.03.2007
Poruke
166
Poena
319
Nisam znao gde da pitam pa rekoh aj da probam odavde. Ekran na Netbook-u mi je umazan pa me interesuje sa cime moze da se ocisti a da se ne osteti? Osetljiv je zato pitam. U pitanju je Toshiba nb205
 
Jesi probao sa "magicnom " krpom malo pokvasenom ?
 
Ne smem vodu uopste da koristim. Previse mi nezno izgleda ekran a s obzirom da je tanak i nije cudno sto je nezan. Da li moze sa nekim sredstvom to da se opere?
 
haha pevaj mu dok ga cistis :D
Salu na stranu,uzmi magicnu krpu (vlaznu) i lepo to brisi,nece mu nista biti.
 
Ako ti je to problem, probaj sa vatom nakvasenom vodom. Mada, moze da ostavi malo po ekranu "koncice" vate, pa je lepo pritisni pre kvasenja. "Neznije" od toge ne znam. Postoje i razne tecnosti ali nisam probao.
 
U Metrou mogu da se nađu Sigma vlažne maramice za ekran, kao i sprej za čišćenje. Preporučujem sprej, jer maramica ima milijardu u pakovanju, pa izvetre jako brzo.
 
Fala ljudi,probacu nesto od ovoga pa javljam utiske za ubuduce.
 
aman bre nece mu nista biti, cak i da se uvija dok ga brises nista mu nece biti.
 
krastavac, ljudi utripuju neke stvari. Kao iz majstorske radionice kada glanca kola, ili kada mu lupaju a on jao sto me boli itd

Probaj ovako: 7:18, nzm kako da namestim na tacan minut ali probaj da nadjes


http://www.youtube.com/watch?v=AM7Ctv-UaMY
 
Poslednja izmena:
ma nije on video kako zene noktom vuku po ekranu dok pokazuju neki text, a on se jadnicak ugiba i po 3mm pa opet nista... pa i jos nesto deluje nezno, ali nece da se slomi ;)
 
Sprdnja ljudi hahaha Ok nema veze. Resio sam problem i nisam ostetio nb. Kupio sam u desk-u neko cudo za 350kinti, cetkice,neka tecnost ali nije voda i jos neke krpice i neki alat. Fina stvar i sve mrlje masne je skinuo.

Kome treba nek izvoli...
 
Bolje da si ti "izvolio" dve pljeske nego sto si bacio 350din na "opremu" za ciscenje monitora. :D
Ozb. jos nisam cuo da je iko uspeo da osteti monitor vodom i magicnom krpom.
 
Carobna krpa - pitaj mamu, mora to imati, hehe :)


Samo je malo nakvasi TOPLOM vodom, i NE stavljaj nikakva sredstva za ciscenje..
 
A ako nemas carobnu krpu, moze ona krpica za ciscenje naocala :)

(kod nekih notebook-a, kad kupis nov dobijes i krpicu za ciscenje :))
 
Ma ima brdo tih tecnosti za monitore.. ja sam probao jedno 50vrsta i naj ali bas naj je S-BOX KK-625 sa njim cistim sve ekrane stvarno je vrh , i radi ko na reklamama samo poprskas dunes i gotvo!
 
mislim da tu wd40 najbolje zavrsava posao, slika prosto klizi po ekranu :d
 
Nazad
Vrh Dno