Šta je novo?

Ulošci za slušalice

PPC

Slavan
Učlanjen(a)
08.11.2019
Poruke
647
Poena
415
Moja oprema  
Mobilni telefon
uzmi brate Xiaomi, veruj mi
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pre par godina uzeo sam Sennheiser GSP370 koje su se pokazale odlično za moje potrebe. Uzete su namerno zbog odlične baterije, da traju, jer su mi prethodne bežične koje su imale ~10h autonomiju već posle 2-3 godine pale na 4-5h pa ako nisu pune, vrlo često nisu upotrebljive. GSP370 nema ovaj problem sa baterijom od 100h (i zaista izvuče blizu toga) ali vremenom otišli su ulošci i sunđeri, bukvalno se raspadaju.

Jel imate neki savet kako zameniti/napraviti/obnoviti ove uloške? Sunđer još i nekako je upotrebljiv ali sve ostalo je na izdahu.
 
Sabadoš сервис, из околине Београда су, генерални заступник за Sennheiser. Нисам сигуран за име, тако некако се зову.

Едит: Сремска Каменица
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: PPC
Meni su za hd555 nudili uloske po ceni od tipa 2000-3000 rsd komad i to pre 5 godina.
Uzeo na aliexpressu za 2-3 $.
Pretrazio aliex sada i ima za te slusalice koliko hoces.
Ne kazem da ne uzmes zvanicne, ali ako su preko 1000rsd komad, za mene je to bacena para.
 
Original Sennheiser jastuci najčešće nisu bačene pare, jer su neophodni kako bi slušalice zadržale prepoznatljiv (stock) zvuk i udobnost, što je naročito izraženo kod modela srednje (HD5XX, HD6XX) i visoke Sennheiser klase.
Slično važi i za AKG i Beyerdynamic modele, mada su tu već dozvoljena eksperimentisanja sa kvalitetnim aftermarket jastucima, npr. Brainwavz, pa čak i sa nekim iz AE ponude.
 
Nazad
Vrh Dno