Šta je novo?

Ukidanje rominga za Cg, Bih, Srb, Mkd, Alb, a možda i Grčka za srpske operatere

Koliko sam ja razumeo kroz poruke, a i razna obaveštenja po internetu, ukida se roming samo za srpske operatere u zemljama zb? Dakle ako neko dođe iz CG, BiH, itd, moraće da dokupi one roming dodatke koji su bili i do sada za Srb?
 
Koliko sam ja razumeo kroz poruke, a i razna obaveštenja po internetu, ukida se roming samo za srpske operatere u zemljama zb? Dakle ako neko dođe iz CG, BiH, itd, moraće da dokupi one roming dodatke koji su bili i do sada za Srb?
Da li je moguće da jednostavne stvari ne mogu da se shvate?
 
Zvao telenor za CG imam total 5, minute razgovori SMS kao kod kuce , internet ogranicen na 4,5GB
Meni dosta
 
Znači i dalje ostaje mtel roming dodatak za Srb, kao i mts dodatak za CG? Jer piše nakon potrošenog sadržaja, moguće je dokupiti roming dodatak za internet. Pitam jer znam par ljudi sa aktiviranim mtel dodatkom prva klasa, pa bi bilo glupo da to ukinu kada je već plaćeno.
 
Sto se mene tice mogu da i ukinu mtel dodatak. Neogranicene poruke, pozivi, 100 gb neta na raspolaganju.
E sad za one nize tarife od oar stotina dinara mozda i vredi da ostane.
 
@MJ - ako misliš na 100GB iz boxa, njih neces moći da trošiš u romingu, tj. van Srbije.
 
Iz Omorike.
 
Ja sam na A1 (NeoNeo). Ako odem u CG, šta ću moći da koristim iz NeoNeo paketa prema Srbiji ?
 
Pročitaj temu,ima za svakog provajdera okačen pdf fajl.
 
Ja ne nađoh nikakav info za zmaj (bez ugovora).
 
U mts-u trošiš sve iz svog paketa, čovek je pitao za A1.
 
A1
 

Prilozi

  • Postpaid.pdf
    604.3 KB · Pregleda: 48
  • Prepaid.pdf
    94.4 KB · Pregleda: 20
Taj cenovnik, bar što se A1 tiče, nije validan.
Sada bio u poslovnici, pokazao im pdf, niti su dobili takav fajl,niti imaju obaveštenje, niti su cene ispravne.
 
Mi ovde pričamo o cenovniku ili o količini interneta,minuta i poruka u u zemljama ZB nakon 1.jula?
 
Da, zbog toga sam i svratio u poslovnicu. Želeo sam da znam odakle taj pdf i da li važi..jer putujem u CG, a kao što sam rekao,korisnik sam A1/NeoNeo paketa i želim da znam šta ću iz tog paketa moći da koristim iz CG ka Srbiji. Dali su mi jednostavan odgovor..moći ću da koristim joker dodatke za roming po tekućem A1 cenovniku, jer bilo koja priča vezano za zemlje zapadnog Balkana i ukidanje rominga nije validna..tj. još uvek ne važi, tj. još niko ništa ne zna o tome.
 
Tako su ti rekli u poslovnici?
Ovo su zvanične objave A1.
Ovde su cenovnici kao i pdf fajl koji si im pokazao...
Šta reći o ljudima koje ne interesuje posao za koji primaju platu...
 
Nije cenovnik u pitanju već roming od 1. 7.
Taj roming nije zvaničan.
 
Pokajao si se što si napisao šta ti je radnik na Slaviji rekao pa si zbog toga obrisao post?

I da,sve je zvanično i roming i cenovnik...
 
Pokajao si se što si napisao šta ti je radnik na Slaviji rekao pa si zbog toga obrisao post?
..lud zbunjenog..sada zovem A1 cc, oni potvrđuju da su ti pdf fajlovi validni..i da važe od 1.7., dok na Slaviji u poslovnici nemaju pojma o čemu se radi.

A1, druga priča :confused:

Inače,za NeoNeo, bar iz CG prema Srbiji, SMS i pozivi ostaju neigraničeni, dok je internet limitiran na 5GB.
 
Ja sam bio u junu u CG i idem ponovo sredinom avgusta,za 10e 500Gb kod sva tri operatera 15 dana ili 15e 500Gb 30 dana...Nemam nameru da se raspravljam i gubim živce kada se vratim sa odmora.Internet u romingu je kod mene isključen na postpaid broju....
 
Da, čitao sam iskustava drugih korisnika ovde na forumu, da su im obračunavali roming saobraćaj ..
 
Neo Neo od 01.07. u CG ima
neogranicene minute, sms, mms i 5.525mb interneta, bez dodatne naknade.
 
Naravno da je zvaničan. Počinje
..lud zbunjenog..sada zovem A1 cc, oni potvrđuju da su ti pdf fajlovi validni..i da važe od 1.7., dok na Slaviji u poslovnici nemaju pojma o čemu se radi.

A1, druga priča :confused:

Inače,za NeoNeo, bar iz CG prema Srbiji, SMS i pozivi ostaju neigraničeni, dok je internet limitiran na 5GB.
Važno je šta se zvanično nalazi na sajtu. Uz to, ukidanje rominga je dogovoreno na nivou država i totalno je nevažno šta misli neki Perica iz poslovnice.
 
Ja sam u Grčkoj. Obično kupim neku prepaid karticu sa netom, do 10eu. Ove godine omašim zbog engleskog (što mog, što prodavačicinog) i uzmem karticu za 20eu. 5eu kartica, plus 15eu dopuna. Dobio neograničen net, 100 minuta ka svim operaterima u Grčkoj i 300 u Cosmote mreži. Inače bih imao 2.5gb za 5eu. S obzirom da ostajem 15 dana i na klasično šugav net po smeštajima u Grčkoj kao i na plažama, isplatilo mi se. Uključim hotspot pa svi uživaju. Čak sam iskoristio i minute jer smo morali da zovemo lekara jedno veče zbog klinke. A i milina kad u Solunu imam net, pa mogu preko google mapsa da nađem šta mi treba.
 
  • Like
Reagovanja: kVu
U A1 su mi rekli da za NEO NEO MAX vaze besplatni i neograniceni minuti i poruke iz paketa, dok je net limitiran na 7 GB. Za NEO 12 isto, samo sto je net limitiran na 4 GB. Dakle zovete i saljete SMS kao i ovde, dok net limitirajte da ne prekoracite. Za Mocnu tarifu (1 terabajt) info ce biti posle 01.07. koliko je neta dostupno mesecno u zemljama Zapadnog Balkana.
 
Da se razumemo, ti neograničeni pozivi , SMS i MMS važe samo ka Srbiji i našim operaterima. Zvanje ,u mom slučaju, crnogorskih operatera tj. brojeva će se tarifirati po tom novom tarifniku od ispod 10rsd po minuti?
 
Da se razumemo, ti neograničeni pozivi , SMS i MMS važe samo ka Srbiji i našim operaterima. Zvanje ,u mom slučaju, crnogorskih operatera tj. brojeva će se tarifirati po tom novom tarifniku od ispod 10rsd po minuti?
Odakle zoveš crnogorske brojeve?Iz Srbije ili Crne Gore?Sa srpskog broja?Da razjasnimo više....
 
Nazad
Vrh Dno