Šta je novo?

Designed

Zapažen
Učlanjen(a)
04.04.2023
Poruke
11
Poena
15
Dobro jutro svima,
Pravimo novu kuhinju i moramo odabrati ugradne uredjaje za istu.
Nakon istrazivanja suzio sam izbor na dva proizvodjaca Electrolux i Whirlpool sa dole pomenutim modelima.

Electrolux:
Ugradna Rerna (72l) EOD6P77WZ Italija
Ugradna Ploca (indukcija) LIV63431BK Rumunija
Ugradna Mikrotalasna (20l) LMS2203EMX Kina
Ugradna sudomasina (14 kompleta) EES48200L Poljska

Whirlpool:
Ugradna Rerna (71) OMSR5CU1SB Italija
Ugradna Ploca (indukcija) WL S7260 NE Italija
Ugradna Mikrotalasna (22l) MBNA900B Kina
Ugradna sudomasina (14 kompleta) WIO 3T133 PLE Poljska

Razlika u ceni je 50k na sva 4 uredjaja (whirlpool je jeftiniji), dvoumim se koji brend uzeti, takodje ne znam ni da li smo dobro izabrali :D.
Svaka preporuka i savet bi nam znacili. Hvala puno!
 
Dobro jutro svima,
Pravimo novu kuhinju i moramo odabrati ugradne uredjaje za istu.
Nakon istrazivanja suzio sam izbor na dva proizvodjaca Electrolux i Whirlpool sa dole pomenutim modelima.

Electrolux:
Ugradna Rerna (72l) EOD6P77WZ Italija
Ugradna Ploca (indukcija) LIV63431BK Rumunija
Ugradna Mikrotalasna (20l) LMS2203EMX Kina
Ugradna sudomasina (14 kompleta) EES48200L Poljska

Whirlpool:
Ugradna Rerna (71) OMSR5CU1SB Italija
Ugradna Ploca (indukcija) WL S7260 NE Italija
Ugradna Mikrotalasna (22l) MBNA900B Kina
Ugradna sudomasina (14 kompleta) WIO 3T133 PLE Poljska

Razlika u ceni je 50k na sva 4 uredjaja (whirlpool je jeftiniji), dvoumim se koji brend uzeti, takodje ne znam ni da li smo dobro izabrali :D.
Svaka preporuka i savet bi nam znacili. Hvala puno!
Preporuka za Elektrolux, ja imam sve njihove uređaje, masinu za pranje sudja istu ovu koju si naveo, sve radi bez ikakvog problema, samo proveri kod prodavca da li je aktuelna akcija za 5 god garancije.
 
Dobro jutro svima,
Pravimo novu kuhinju i moramo odabrati ugradne uredjaje za istu.
Nakon istrazivanja suzio sam izbor na dva proizvodjaca Electrolux i Whirlpool sa dole pomenutim modelima.

Electrolux:
Ugradna Rerna (72l) EOD6P77WZ Italija
Ugradna Ploca (indukcija) LIV63431BK Rumunija
Ugradna Mikrotalasna (20l) LMS2203EMX Kina
Ugradna sudomasina (14 kompleta) EES48200L Poljska

Whirlpool:
Ugradna Rerna (71) OMSR5CU1SB Italija
Ugradna Ploca (indukcija) WL S7260 NE Italija
Ugradna Mikrotalasna (22l) MBNA900B Kina
Ugradna sudomasina (14 kompleta) WIO 3T133 PLE Poljska

Razlika u ceni je 50k na sva 4 uredjaja (whirlpool je jeftiniji), dvoumim se koji brend uzeti, takodje ne znam ni da li smo dobro izabrali :D.
Svaka preporuka i savet bi nam znacili. Hvala puno!
Electrolux je odlican izbor.Samo proveri da li imaju 5 godina garancije uz registraciju.Za masinu za sudove baci pogled i na EEM48200IX model.Mirkotalasne Lg i Samsung su takodje odlican izbor.

 
Electrolux je odlican izbor.Samo proveri da li imaju 5 godina garancije uz registraciju.Za masinu za sudove baci pogled i na EEM48200IX model.Mirkotalasne Lg i Samsung su takodje odlican izbor.

Hvala 👍 ovaj model EEM48200IX nije “potpuno ugradni” tj. Ima onaj vidljivi deo koji nam se ne bi uklopio. Pokušavamo da uzmemo sve crne uredjaje :)
Sto se tiče Mikrotalasne nervira me cena.. a moraću sa Elektroluxom idem da se slaže sa ostalim uredjajima.
 
Zašto misliš da se dizajnom ne bi uklopio uređaj nekog drugog brenda? Gledaš oblik i boju, logo je (po mom mišljenju) nebitan.
Kod mene su ploča i rerna različitih proizvođača; mislim da niko to nije ni primetio, a i da jeste, kupovali smo ih zbog nas, da bi nama služili. Uređaji u kuhinji su od tri različita proizvođača :)
 
Zašto misliš da se dizajnom ne bi uklopio uređaj nekog drugog brenda? Gledaš oblik i boju, logo je (po mom mišljenju) nebitan.
Kod mene su ploča i rerna različitih proizvođača; mislim da niko to nije ni primetio, a i da jeste, kupovali smo ih zbog nas, da bi nama služili. Uređaji u kuhinji su od tri različita proizvođača :)
Slažem se.. Ali ništa tu nije moja odluka :D (Dizajn kuhinje, uklapanje itd.) ukoliko me razumeš.
 
Nazad
Vrh Dno