Šta je novo?

U kojoj mreži je broj

ironmanbg

Čuven
Učlanjen(a)
10.12.2004
Poruke
6,245
Poena
545
Moja oprema  
Laptop
Thinkpad T440
Mobilni telefon
Realme Master
Pristup internetu
  1. Optički internet
Kako najsigurnije proveriti u kojoj mreži je broj?
Imam Mts box i besplatne pozive sa fiksnog u Mts mreži.


Preko ovog sajta sam probao i nikad ništa ne pokaže. Da li prikazuje samo brojeve koji su preneti, a ako nisu, onda ne?

Probao sam i ostale sa linka
Kod:
 https://www.saznajnovo.com/2021/02/ciji-je-broj-mobilnog-telefona/amp/

Takođe ništa.
 
....da ne otvaram, ~ 069 je koja mreza?
 
Kako najsigurnije proveriti u kojoj mreži je broj?
Imam Mts box i besplatne pozive sa fiksnog u Mts mreži.


Preko ovog sajta sam probao i nikad ništa ne pokaže. Da li prikazuje samo brojeve koji su preneti, a ako nisu, onda ne?

Probao sam i ostale sa linka
Kod:
 https://www.saznajnovo.com/2021/02/ciji-je-broj-mobilnog-telefona/amp/
Takođe ništa.

Pa upravo sa tog sajta, jer je RATEL-ov i direktan je pristup bazi. Ja sam probao i prikazuje ispravno sve. Za prenet broj da je broj u mreži tog i tog operatera, dok za nepreneti broj kaže da nema rezultata. Za obe provere moraš da klikneš na "prikaži rezultat" jer pritiskanje entera ne uradi ništa.

....da ne otvaram, ~ 069 je koja mreza?
Telenor.
 
Ja imam 069 MTS
 
Pa upravo sa tog sajta, jer je RATEL-ov i direktan je pristup bazi. Ja sam probao i prikazuje ispravno sve. Za prenet broj da je broj u mreži tog i tog operatera, dok za nepreneti broj kaže da nema rezultata. Za obe provere moraš da klikneš na "prikaži rezultat" jer pritiskanje entera ne uradi ništa.


Telenor.
Upravo sam proverio i pokazuje uredno za prenete brojeve u kojoj je mreži. Za one koji su u svojoj mreži (inicijalnoj), ne prikazuje rezultate. Tako funkcioniše od starta.
 
Imam jedan cudan slucaj
U pitanju je prepaid broj Telenor koji je kod mene od 2008 godine
Od pre nekoliko meseci kada je broj nedostupan desavaju se ove dve stvari:
1. Onaj ko me je zvao, kada ponovo postanem dostupan dobije obavestenje od A1 iako je Telenor broj
2. Kada sam nedostupan, onaj ko me poziva ne dobije obavestenje mobilni pretplatnik nije dostupan vec se veza sama prekine posle par sekundi od momenta pozivanja

U Telenoru kazu da je broj hakovan. Dali su mi novu karticu ali svi navedeni problemi su i dalje tu.
Da li neko ima ideju o cemu se ovde radi?
 
Nazad
Vrh Dno