Šta je novo?

Tv Tuner KWorld

  • Začetnik teme Začetnik teme Dzoni
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Dzoni

Čuven
Učlanjen(a)
09.09.2002
Poruke
39
Poena
609
Kao prvo zeleo bih da se zahvalim(malo sam okasnio)Aleksandru na Gspot-u.Program je odlican!a,kao drugo dosao sam u posed Tv Kartice Kworld,nisam bash odusevljen,imam par stvari koje ne znam da li mogu da se reshe.e,napokon pitanje.Kod grebovanja u opcijama za video format imam 3 opcije:Yuv,rgb16 i rgb 24,rezultat kod sva tri formata je ogroman fajl 10sec=70mb.Fajl nosi eksteziju .avi.Da li je moguce naknadno kompresovati ili pri samom grebovanju uneti neki drugi kodek i to kako?Probao sam sa Flask-om ali ga on ne vidi.Drugar mi ima Leadtek-a koji podrzava divx kompresiju,da li neko resenje postoji za Kworld?
 
Nazad
Vrh Dno