Šta je novo?

TV Samsung ue40h6400 ili LG 42lf651v

EmeraldCube

Poštovan
Učlanjen(a)
15.10.2015
Poruke
2
Poena
51
Evo dvoumim se izmedju ta 2 modela vec pola meseca. Sad mi je bitan jedino kvalitet slike, bas me briga za podrsku i zvuk i smart funkcije i 3d i sve ostalo. Filmove cu gledati u uglavnom zamracenoj/polu zamracenoj prostoriji. Sto se 3d-a tice, necu ga koristiti nesto previse tako da active 3d nece biti problem. Nikad televizore nisam video uzivo jer ih nema u Somboru ni u jednoj prodavnici u kojoj sam do sada bio. Ukoliko imate preporuku za neki drugi TV kao recimo sony ili sharp ili tako nesto i koji su u ovom cenovnom rangu i koji su bolji, slobodno ih predlozite. Neda mi se vise traziti xD
Samsung h6400 je 450 evra na KP
Lg lf651v je 490 evra na KP
 
Meni je samsung ok. Skro sam ga uzeo. Crna je dosta dobra, boje su bas ok. Ugao vidljivosti je dobar. Prikaz sd kanala sa stb je dosta bolji nego na starom samsungu.
3d je ok, nista narocito dobro. Uz njega dobijas 2x 3d naocare i 2 daljinca (obican i smart). Smart opcije su malo trome i glupo rasporedjene. Neka ti prenese iskustvo neko ko ima lg. Ja sam samsungom vrlo zadovoljan. Samo se zeznuo sto nisam uzeo vecu dijagonalu od 40 inca :)
 
LF652V za klasu bolji od svih navedenih, dosta bolji multimedia player, podrska za HEVC. Ima odlicnu pokretnu rezoluciju, odlicne boje i kontrast. IPS panel 100 Hz panel / 900 Hz PMI, takodje i kvalitet izrade je neuporediv u toj klasi televizora.
 
Nazad
Vrh Dno