Šta je novo?

TV prenosi

nesa69

Čuven
Učlanjen(a)
05.01.2002
Poruke
939
Poena
665
Takođe sam razumeo da će da ubace onu varijatu za prenos kao za premijer ligu. Tipa, vide se rezultati ostalih, itd...
Ovo sada, bilo je i prošle nedelje za prvo kolo, samo što je tada išlo na A2P.
 

marinko98

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2005
Poruke
4,006
Poena
505
Ma dobro je i tako...kad nema bolje.
Bar ne moramo prebacivati kanale na ostale utakmice...
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
SK 1 Ned. 18.09.
14:25 Fudbal - Holandska liga: PSV - Feyenoord DIREKTNO
16:40 Fudbal - Holandska liga: AZ Alkmaar - Ajax DIREKTNO
 

Der Schnitter

Cenjen
Učlanjen(a)
23.07.2021
Poruke
1,012
Poena
145
Pošto su ispali manje-više svi koji su trebali a i zaslužili, na miru možemo da gledamo završnicu EP u košarci.

RTS 1 (17:15) Poljska - Francuska
RTS 2 (20:30) Nemačka - Španija (mogućnost premeštanja na RTS 1 oko 20:53)
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
РТС 1: Програмска шема - субота, 24. сеп 2022
20:05 Фудбал - Лига Нација, спортски програм
20:40 Фудбал - Лига Нација: Србија - Шведска, пренос
22:35 Фудбал - Лига Нација, спортски програм
 

markokostic75

Poštovan
Učlanjen(a)
18.04.2019
Poruke
307
Poena
75
Na sajtu Eurolige promocija pretplate za gledanje Eurolige preko smart aplikacije.
20%. Godišnja pretplata za sve utakmice plus multiprenos plus slika UHD. Sve to oko 25 eura za godinu dana. Ne piše da li postoji vraćanje unazad.
 

Der Schnitter

Cenjen
Učlanjen(a)
23.07.2021
Poruke
1,012
Poena
145

Tenis - Lejver kup 2022

Kanal Eurosport 1​

Dan 1 - petak 23.09.2022.​

14:00 Kasper Rud - Džek Sok
16:00 Stefanos Cicipas - Dijego Švarcman
20:00 Endi Marej - Aleks de Minaur
22:00 Rodžer Federer/Rafael Nadal - Džek Sok/Frensis Tijafo
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
RTL-TV Programm
1. FC Köln - FK Partizan
Donnerstag, 06.10.2022 - 21:00 Uhr
 

markokostic75

Poštovan
Učlanjen(a)
18.04.2019
Poruke
307
Poena
75

Prilozi

  • Screenshot_20220923_115028.jpg
    Screenshot_20220923_115028.jpg
    86.2 KB · Pregleda: 27
  • Screenshot_20220923_114915_com.huawei.browser_edit_165805934481469.jpg
    Screenshot_20220923_114915_com.huawei.browser_edit_165805934481469.jpg
    100.7 KB · Pregleda: 27

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
RTL-TV Programm
England - Deutschland
Montag, 26.09.2022 - 20:45 Uhr

РТС 1: Програмска шема - уторак, 27. сеп 2022
20:05 Фудбал - Лига Нација, спортски програм
20:40 Фудбал - Лига Нација: Норвешка - Србија, пренос
22:35 Фудбал - Лига Нација, спортски програм
 
Poslednja izmena:

Der Schnitter

Cenjen
Učlanjen(a)
23.07.2021
Poruke
1,012
Poena
145

Tenis - Lejver Kup 2022

Kanal Eurosport 1

Dan 2 - subota 24.09.2022.​

14:00 Mateo Beretini - Feliks Ože-Alijasim
16:00
Kameron Nori - Tejlor Fric
20:00
Novak Đoković - Frensis Tijafo
22:00
Mateo Beretini/Novak Đoković - Aleks de Minaur/Džek Sok
 

Der Schnitter

Cenjen
Učlanjen(a)
23.07.2021
Poruke
1,012
Poena
145

Tenis - Lejver kup 2022

Kanal Eurosport 1​

Dan 3 - nedelja 25.09.2022.​

13:00 Mateo Beretini/Endi Marej - Feliks Ože-Alijasim/Džek Sok
15:00 Novak Đoković - Feliks Ože-Alijasim
17:00
Stefanos Cicipas - Frensis Tijafo
19:00
Kasper Rud - Tejlor Fric
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
РТС 1: Програмска шема - среда, 05. окт 2022
20:57 Фудбал - ЛШ: Челзи - Милан, пренос

РТС 1: Програмска шема - четвртак, 06. окт 2022
18:40 Фудбал - ЛЕ: Црвена звезда - Ференцварош, пренос
20:55 Фудбал - Лига Конференције: Келн - Партизан, пренос
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
РТС 1: Програмска шема - субота, 08. окт 2022
12:00 Фудбал - жреб за квалификације за ЕП 2024, пренос
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
РТС 1: Програмска шема - среда, 12. окт 2022
20:55 Фудбал - ЛШ: Барселона - Интер, пренос

РТС 1: Програмска шема - четвртак, 13. окт 2022
18:40 Фудбал - Лига Конференције: Партизан - Келн, пренос
20:55 Фудбал - ЛЕ: Ференцварош - Црвена звезда, пренос
 

Der Schnitter

Cenjen
Učlanjen(a)
23.07.2021
Poruke
1,012
Poena
145
^Nisu još ni prethodno kolo odigrali a ti nas dodatno stresiraš.;)

Košarka

Evroliga - petak 07.10.2022.​

Kanal - Sport Klub 1:​

19:25 Efes - Crvena zvezda

Kanal - Sport Klub 2:​

19:55 Alba - Partizan

ABA liga - ponedeljak 10.10.2022.​

Kanal - Arena Sport Premium 1:​

16:00 MZT - Partizan
18:00 Crvena zvezda - Budućnost
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
UEFA EURO 2024 qualifying draw
Frankfurt am Main - Sunday 9 October 2022, 12:00 - your local time


Tako je, u prethodnom postu sam preuzeo grešku iz programske šeme RTS-a, sada su je delimično ispravili.
 

kroki011

Cenjen
Učlanjen(a)
23.02.2009
Poruke
368
Poena
195
Poslednja izmena:

Der Schnitter

Cenjen
Učlanjen(a)
23.07.2021
Poruke
1,012
Poena
145

Fudbal

Liga Evrope i Konferencije: Četvrtak 13.10.2022. - RTS 1/Arena Sport Premium 1​

18:45 Partizan - Keln
21:00 Ferencvaroš - Crvena zvezda

SLS: Nedelja 16.10.2022. - Arena Sport Premium 1​

14:00 Radnički 1923 - Crvena zvezda
18:30 Partizan - Čukarički

Košarka

Evroliga: Četvrtak 13.10.2022. - Sport Klub 1​

18:55 Crvena zveza - Panatinaikos

Evroliga: Petak 14.10.2022. - Sport Klub 1​

20:25 Baskonija - Partizan

ABA liga: Nedelja 16.10.2022. - Arena Sport Premium 3​

17:00 Cedevita Olimpija - Crvena zvezda
21:00 Partizan - Studentski centar
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
РТС 1: Програмска шема - четвртак, 27. окт 2022
18:40 Фудбал - Лига Конференција: Ница - Партизан, пренос
20:35 Фудбал - Лига Конференција; ЛЕ, спортски програм
20:55 Фудбал - ЛЕ: Црвена звезда - Трабзонспор, пренос
22:50 Фудбал - ЛЕ, спортски програм
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
RTL-TV Programm
SC Freiburg - Olympiakos Piräus
Donnerstag, 27.10.2022 - 20:15 Uhr
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
РТС 1: Програмска шема - среда, 02. нов 2022
20:55 Фудбал - ЛШ: Јувентус - ПСЖ, пренос
 

N3n0

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
846
Poena
235
B92-TV PROGRAM
SUBOTA
18:30 Premijer liga, Fulam - Everton
20:45 Serija A, Inter - Sampdorija
NEDELJA
16:00 SLS FK Kolubara - FK Crvena zvezda
18:00 SLS FK Partizan - FK Radnički
 
Vrh Dno