TV prenosi

Miki Ue

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.10.2016
Poruke
318
Poena
28
Izgleda da je bio dogovor u zadnji čas pa im je Arena poklonila/prodala deo kolača ali ovaj put će i ona prenositi istu tu utakmicu za razliku od ranijih godina kada je javni servis slovom ugovora imao odabir utakmice sredom.
 

Alek97

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
21.01.2021
Poruke
124
Poena
28
Biće uskoro 🤣
Stvarno su neozbiljni. Još na ova tri nova kanala kad ide prenos uživo uopšte to ne piše, nedelju dana nisu u stanju da to isprave.
 

N3n0

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
650
Poena
43
Mislio sam da je sport klub najgori, ali očigledno nemam dovoljno iskustva sa arenom.
 

singapurcanin

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruke
348
Poena
43
FUDBALSKI PRENOSI:

Sreda 15.09.

15:00 Tabor Sežana-Celje / SK1
16:00 Bednja-Osijek / HNTV
16:30 Spartak Moscow-Legia / AS2
17:00 Zrinski-Velež / AS7, AS1-BH
17:00 Riga-Daugavapils / SK1
17:00 Vasas-Pecsi / M4Sport
18:00 Radomlje-Krka / SK6
18:00 Inter Zaprešić-Jarun / HNTV
18:00 Penevezys-Zalgiris / SKHD
18:00 FAR Rabat-Salmi / Arryadia
18:45 Besiktas-Dortmund / AS1, SK3-SLO
18:45 Sheriff-Shakhtar / AS2
19:00 Zwickau-Hallescher / SK1
21:00 Liverpool-Milan / RTS1, AS1
21:00 Inter-Real / AS2, HRT2, Kanal A
21:00 Club Brugge-PSG / AS3, SK3-SLO
21:00 Atl Madrid-Porto / AS4, SK2-SLO
21:00 Sporting-Ajax / AS5
21:00 Man City-Leipzig / AS6, SK4-SLO
21:00 CL-Multiprenos / AS10-HR
00:00 Atl Mineiro-Fluminense / AS3-HR
01:05 Atlanta-Cinncinati / AS2-HR
02:00 Newells-River Plate / AS2
02:30 Flamengo-Gremio / AS3-HR
03:00 Philadelphia-Club America / SK1

Četvrtak 16.09.

14:00 Gorica-Bravo / SK1
16:00 Aluminij-Koper / SK4
16:30 TSC-Napredak / AS2
16:30 Kairat-Omonia / AS3
16:45 Dhafra-Bani Yas / Dubai Sp1
18:45 Crvena zvezda-Braga / RTS1, AS1
18:45 Mura-Vitesse / AS10-HR, Kanal A
18:45 Galatasaray-Lazio / AS2, TV8
18:45 Dinamo-West Ham / AS3, SK3-SLO
18:45 Lokomotiva-Marseille / AS4
18:45 Midtylland-Ludogorets / AS5
18:45 Betis-Celtic / AS6
18:45 Leverkusen-Ferencvaros / AS7
18:45 Rennes-Tottenham / AS8, SK4-SLO
18:45 Rapid-Genk / AS1x2, ORF1
18:45 Slavia-Union Berlin / Nitro
19:00 Nasr-Khorfakkan / Dubai Sp1
21:00 Anorthosis-Partizan / RTS1, AS1
21:00 Leicester-Napoli / AS2, SK1-SLO
21:00 Rangers-Lyon / AS3
21:00 Frankfurt-Fenerbahce / AS4
21:00 Flora-Gent / AS5
21:00 Olympiakos-Antwerpen / AS6
21:00 Roma-CSKA / AS7
21:00 PSV-Sociedad / AS8, SK4-SLO
21:00 Monaco-Sturm / AS1x2
04:00 Cruz Azul-Monterrey / SK2

Petak 17.09.

16:00 Novi Pazar-Radnički / AS1
16:00 Grafičar-Javor / Zvezda TV
16:45 Jazira-Emirates / Dubai Sp1
17:00 Spartak Trnava-Sered / SK5
17:00 Voluntari-Mioveni / AS6-HR
18:00 Zaglebie-Nieciecza / AS3
18:00 Como-Frosinone / SK4
18:00 Petrocub-Milsami / SK6
18:30 Schalke-Karlsruher / SK1
18:30 Nurnberg-Hansa / SKHD
18:30 Desna-Rukh Lviv / SK9
19:00 Radnik-Vojvodina / AS1
19:00 Metalac-Kolubara / AS4
19:00 Havelse-Viktoria Koln / NS
19:00 Ain-Ittihad / Dubai Sp1
20:00 Borac-Široki / AS1-BH, AS7-HR
20:00 Dragovoljac-Rijeka / AS3-HR
20:00 Rapid Buc-Gaz Metan / AS1-HR
20:30 Hertha-Greuter Furth / SKHD
20:30 Brescia-Crotone / SK6
20:30 Lech-Wisla / AS5
20:45 Sassuolo-Torino / AS3
21:00 Newcastle-Leeds / SK1
21:00 Strasbourg-Metz / AS1
21:00 Celta-Cadiz / AS2
21:00 Alcoron-Almeria / AS6
21:15 Portimonense-Santa Clara / AS4
22:30 FUS Rabat-Youssoufia / Arryadia
01:00 Inter Miami-NY Red Bulls / AS1-HR
 

buffon22

Flash Drive
Učlanjen(a)
06.04.2021
Poruke
30
Poena
8
Jer se zna za vikend ko prenosi derbi, samo Arena ili jos neko. Primetih da b92 vise nema prava na nadu ligu.
 

kroki011

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.02.2009
Poruke
270
Poena
28
Biće na radio Beogradu sve sa vestima u poluvremenu :p
17:55 Фудбал: Партизан – Црвена звезда, пренос
19:00 Вести у полувремену утакмице
 

singapurcanin

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruke
348
Poena
43
FUDBALSKI PRENOSI:

Subota 18.09.

11:00 Kobe-Sapporo / SK1
12:00 Daegu-Ulsan / AS1-HR
12:30 Wisla-Jagielonia / AS2-HR
13:00 Ufa-Khimki / SK5
13:30 Wolves-Brentford / SK1
13:30 Hull-Sheffield Utd / SKHD
13:30 Kiel-Hannover / SK7
13:30 Fortuna-Regensburg / SK9
13:30 Sandhausen-Heidenheim / SK10
14:00 Rayo Vallecano-Getafe / AS1
14:00 Lecce-Alessandria / SK8
14:00 Munchen 1860-Zwickau / SK4
14:00 Saarbrucken-Turkgucu / SK6, SWR
14:00 Magdeburg-Wurzburger / MDR
14:00 Osnabruck-Meppen / NDR
14:45 Primorje-Rud Velenje / SK1-SLO
15:00 Genoa-Fiorentina / AS3
15:00 Kasimpasa-Trabzon / SK5
15:00 Pogon-Cracovia / AS5
15:00 Sochaux-Paris FC / AS1x2
15:00 Vac-Z'gerszeg / M4Sport
15:30 Bayern-Bochum / SKHD
15:30 Bielefeld-Hoffenheim / SK7
15:30 AUgsburg-M'gladbach / SK9
15:30 Mainz-Freiburg / SK10
16:00 Čukarički-Spartak / AS1
16:00 Proleter-Mladost / AS6
16:00 Liverpool-Crystal Palace / SK1
16:00 Man City-Southampton / SK6
16:00 Burnley-Arsenal / SK8
16:15 Atl Madrid-Bilbao / AS2
16:30 Famalicao-Maritimo / AS9-HR
17:00 Slaven-Istra / AS4
17:00 Domžale-Radomlje / SK5
17:00 Lens-Lille / AS5
18:00 Inter-Bologna / AS1
18:00 Antalya-Besiktas / SK4
18:00 Bate Borisov-Soligorsk / SK6
18:00 Akhmat-Krasnodar / SK8
18:00 Difaa EJ-Hassania / Arryadia
18:00 Sopron-Fehervar / M4Sport
18:30 Voždovac-Radnički 1923 / AS2
18:30 Aston Villa-Everton / SK2
18:30 Koln-RB Leipzig / SKHD
18:30 Elche-Levante / AS6
18:30 Dynamo Kiev-Oleksandriya / SK7
18:30 Cittadella-Pordenone / SK9
18:55 Tuzla City-Sloboda / AS1-BH, AS9-HR
19:00 Iskra-Podgorica / RTCG2
19:00 Belenenses-Gil Vicente / AS1-HR
19:00 U Craiova 1948-FCSB / AS1x2
19:05 Šibenik-Lokomotiva / AS4
19:30 Giannina-Panathinaikos / SK5
20:00 Ajax-Cambuur / SK4
20:00 Lechia-Piast / AS8
20:15 Olimpija-Celje / SK2
20:15 IR Tanger-Chabab / Arryadia
20:30 Werder-Hamburger / SKHD, Sport1
20:45 Salernitana-Atalanta / AS2
21:00 Alaves-Osasuna / AS6
21:00 St Etienne-Bordeaux / AS5
21:10 Zrinsjki-Rudar / AS1-BH, AS10-HR
21:30 Arouca-Guimaraes / AS4
21:35 Atlanta-DC United / AS7
22:00 Chapecoense-Palmeiras / AS5-HR
22:30 Salmi-Maghreb / Arryadia
23:00 Racing-Talleres / AS2
00:00 Alt Mineiro-Sport Recife / AS3-HR
01:15 Atl Tucuman-Boca Juniors / AS1
02:05 Minnesota-LA Galaxy / AS4-HR
04:00 Chivas-Pachuca / SK1

Nedelja 19.09.

09:30 Seoul-Suwon City / AS2-HR
12:00 Hegelmann-Penevezys / SK1
12:30 Empoli-Sampdoria / AS4
12:30 Stal-Rakow / AS7
13:00 Freiburg II-Vikt Berlin / SK2
13:00 Nice-Monaco / AS3
13:00 Dundee Utd-Dundee / AS5
13:30 St Truiden-Genk / AS9-HR
13:30 Darmstadt-Dresden / SK7
13:30 St Pauli-Ingolstadt / SK9
14:00 Mallorca-Villareal / AS1
14:00 Verl-K'lautern / SK4
14:30 PSV-Feyenoord / SK6
14:30 Klagenfurt-LASK / SK10
14:45 Tabor-Aluminij / SK1-SLO
15:00 West Ham-Man Utd / SK1
15:00 Brighton-Leicester / SK8
15:00 Venezia-Spezia / AS3
15:00 Angers-Nantes / AS4
15:00 Reims-Lorent / AS5
15:00 Troyes-Montpellier / AS7
15:00 Clermont-Brest / AS1x2
15:00 Galatasaray-Alanya / SK2
15:00 Norrkoping-Orebro / SK5
15:00 Gornik-Warta / AS7-HR
15:00 Hatvan-Ferenvcaros / M4Sport
15:30 Stuttgart-Leverkusen / SKHD
15:30 Nizhny-Arsenal Tula / SK7
16:00 Internacional-Fortaleza / AS6
16:00 Sparta-Jabnlonec / SK4
16:00 Vorskla-Minay / SK9
16:15 Sociedad-Sevilla / AS2
16:45 Heracles-AZ Alkmar / SK6
16:45 Vitesse-Twente / SK10
16:45 Wasl-Wahda / Dubai Sp1
17:00 Koper-Bravo / SK8
17:00 Varaždin-Dinamo II / HNTV
17:00 Marseille-Rennes / AS4
17:00 Slovan-Zilina / SK2
17:00 RB Salzburg-Rapid / SK5
17:30 Tottenham-Chelsea / SK1
17:30 Dortmund-Union Berlin / SKHD
18:00 Partizan-Crvena zvezda / AS1
18:00 Lazio-Cagliari / AS3
18:00 Verona-Roma / AS8
18:00 Basaksehir-Fenerbahce / SK4
18:00 Sochi-Dynamo Mos / SK7
18:00 Dinamo Buc-Botosani / AS8-HR
18:00 Raja Cas-Khouribga / Arryadia
18:00 Nyiregyhaza-Honved / M4Sport
18:30 Betis-Espanyol / AS2
18:30 Standard-Anderlecht / AS1x2
18:30 Lviv-Metalist / SK9
19:00 Porto-Moreirense / AS7, RTPi
19:00 Boheimans-Slavia / SK10
19:05 Osijek-Gorica / AS4
19:00 Ahli Dubai-Sharjah / Dubai Sp1
19:30 Wolfsburg-Frankfurt / SK1
19:30 Asteras-PAOK / SK8
20:00 Tromso-Brann / AS10-HR
20:15 Maribor-Mura / NS
20:15 Berkane-Olympique / Arryadia
20:30 Parma-Cremonese / SKHD
20:30 Valur-KA Akureyri / SK7
20:45 Juventus-Milan / AS1
20:45 PSG-Lyon / AS3
21:00 Valencia-Real Madrid / AS4
21:00 Sao Paulo-Atletico GO / AS1-HR
21:30 Estoril-Sporting / AS6
22:05 Philadelphia-Orlando / AS8
22:30 Rapide OZ-Wydad / Arryadia
01:15 River Plate-Arsenal / AS1
01:30 Flamengo-Gremio / AS2
01:35 Portland-Los Angeles / AS2-HR

Ponedeljak 20.09.

15:30 Ural-Lokomotiva / SK1
17:15 Muharraq-Ahed / SK7
17:30 Rubin-Zenit / SKHD
18:30 CSKA-Spartak / SK1
19:00 Wehen-Dortmund II / SK6
20:00 Benfica-Boavista / AS3
20:00 Cluj-Un Craiova / AS3-HR
20:30 Frosinone-Brescia / SK3
20:45 Udinese-Napoli / AS2
20:45 Lanus-Newells / AS6
21:00 Barcelona-Granada / AS1
21:00 Burgos-Las Palmas / AS4
21:00 Monopoli-Avellino / RAI Sport
22:15 Braga-Tondela / AS3
 

buffon22

Flash Drive
Učlanjen(a)
06.04.2021
Poruke
30
Poena
8
Evo konacno i neki mec Bundeslige na SK1, u prvih par kola su svi mecevi isli na nova sport i sl HD zbog skupljeg paketa.
 

buffon22

Flash Drive
Učlanjen(a)
06.04.2021
Poruke
30
Poena
8
Izgleda da je bio dogovor u zadnji čas pa im je Arena poklonila/prodala deo kolača ali ovaj put će i ona prenositi istu tu utakmicu za razliku od ranijih godina kada je javni servis slovom ugovora imao odabir utakmice sredom.
Koliko je dogovor bio u zadnji cas govori i prvih deset minuta tekme kad je logo Arene isao na RTS1.

lš.PNG
 

N3n0

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
650
Poena
43
Ima prenos derbija na A1 za nas na SBB-u.
 
Poslednja izmena:

N3n0

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
650
Poena
43
Da li je moguće da je SBB prekinuo prenos na poluvremenu utakmice?
Crn ekran na A1 u toku poluvremena.
 

GoranIT

Flash Drive
Učlanjen(a)
20.05.2021
Poruke
151
Poena
28
A1 je crnogorska tv i ima prava prenosa domaće lige za područje CG
Za Srbiju prava prenosa derbija na Areni

A ovi iz SBB-a danas rade ili pijani il' pospani pošto su nekoliko kardinalnih greška napravili kada su sportski prenosi u pitanju.
 

buffon22

Flash Drive
Učlanjen(a)
06.04.2021
Poruke
30
Poena
8
Fora bi bilo da nisu ugasili uopste, niko nije ocekivao prenos na A1.Verovatno su radili pozivi na poluvremenu 😁
 

singapurcanin

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruke
348
Poena
43
FUDBALSKI PRENOSI:

Utorak 21.09.

12:00 Pohang-Ulsan / AS1-HR
15:00 Pitomača-Rijeka / HNTV
15:00 Sf Gheorghe-Petrocub / SK3
17:00 Primorac-Hajduk / HNTV
18:00 Benevento-Citadella / SK3
18:30 Vojvodina-Kolubara / AS1
18:30 Bologna-Genoa / AS3
18:30 Kuwait-Salt / SK5
18:45 Fortuna-Ajax / SKHD
19:00 Besiktas-Adana / SK1
19:30 Getafe-Atl Madrid / AS2
20:00 Caen-Dijon / AS10-HR
20:10 Velež-Borac / AS8, AS1-BH
20:30 Pisa-Monza / SK3
20:30 Cosenza-Como / SK4
20:45 Fiorentina-Inter / AS1
20:45 Atalanta-Sassuolo / AS5
20:45 Norwich-Liverpool / AS3
20:45 Fulham-Leeds / AS6
20:45 QPR-Everton / AS7
20:45 Man City-Wycombe / AS1x2
22:00 Bilbao-Rayo Vallecano / AS2
22:00 Levante-Celta / AS4
02:30 Palmeiras-Atl Mineiro / AS1

Sreda 22.09.

12:00 Seoul-Incheon / AS1-HR
14:00 Arges-Botosani / SK3
15:30 Radnički 1923-Novi Pazar / AS1
16:00 Inđija-Grafičar / Zvezda TV
16:00 Orijent-Dinamo / HNTV
17:00 Radomlje-Bravo / SK5
17:00 Nasaf-Mohun Bagan / SK1
17:30 Spartak-Proleter / AS1
17:30 Napredak-Čukarički / AS6
17:30 Helsinki-HIFK / SK4
18:00 Radnik-Zrinjski / AS1-BH, AS10-HR
18:00 Ternana-Parma / SKHD
18:30 Spezia-Juventus / AS2
18:30 Salernitana-Verona / AS7
18:30 Karlovac-Slaven / HNTV
18:45 GA Eagles-PSV / SK6
19:00 Montpellier-Bordeaux / AS3
19:00 Lille-Reims / AS5
19:00 Monaco-St Etienne / AS8
19:00 Nantes-Brest / AS1x2
19:00 Kayseri-Galatasaray / SK1
19:30 Sevilla-Valencia / AS1
19:30 Espanyol-Alaves / AS6
19:30 Aris-Panathinaikos / SK3
20:00 Fehervar-Ferenvaros / M4Sport
20:15 Olimpija-Domžale / SK5
20:30 Sarajevo-Željezničar / AS7, AS1-BH
20:30 Cremonese-Perugia / SK4
20:45 Man Utd-West Ham / AS2
20:45 Chelsea-Aston Villa / AS8
21:00 Milan-Venezia / AS3
21:00 Metz-PSG / AS5
21:00 Angers-Marseille / AS1x2
21:00 Lyon-Troyes / AS5-HR
21:00 Feyenoord-Heerenveen / SK1
22:00 Real Madrid-Mallorca / AS1
22:00 Villareal-Elche / AS6
22:30 Mouloudia-FAR Rabat / Arryadia
00:15 Bragantino-Libertad / AS1
02:30 Flamengo-Barcelona / AS1

Četvrtak 23.09.


15:00 Tabor Sežana-Mura / SK4
16:00 Konya-Trabzon / SK3
16:45 Ittihad-Wasl / Dubai Sp1
17:00 Koper-Aluminij / SK4
17:50 Mladost-Partizan / AS1
18:30 Torino-Lazio / AS2
18:30 Sampdoria-Napoli / AS3
19:00 Fenerbahce-Giresun / SK1
19:00 Wahda-Shabab Ahli / Dubai Sp1
19:30 Oasuna-Betis / AS5
19:30 Granada-Sociedad / AS6
19:55 Crvena zvezda-Voždovac / AS1
20:15 Maribor-Celje / SK5
20:30 Un Craiova-Cluj / SK4
20:45 Roma-Udinese / AS2
20:45 Celtic-Raith / AS3
21:00 Twente-AZ Alkmar / SK1
22:00 Cadiz-Barcelona / AS1
02:30 Penarol-Ath Paranense / AS1
 

buffon22

Flash Drive
Učlanjen(a)
06.04.2021
Poruke
30
Poena
8
Iako najavljen mec protiv Brazila odjednom vidim da futsal selekcija igra protiv Portugala u osmini finala. Petak 19h prenos RTS.
 

N3n0

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
650
Poena
43
Prenosi na b92 su bili super.
Naša Prva liga, pogotovo derbi, Serija A, Italija, pogotovo je Konteov šampionski Inter bio atraktivan, pa čak je i NBA liga išla povremeno.
 

Kuig

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.07.2015
Poruke
89
Poena
8
Jeste, a što nema nešto sa Sport kluba van SBB-a? Nego su otimali od Arene
 

milosh-96

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.02.2016
Poruke
89
Poena
8
Zato što su svi oni povezani, i na B92 je išlo zbog reklama i imidža televizije.
 

buffon22

Flash Drive
Učlanjen(a)
06.04.2021
Poruke
30
Poena
8
Ocekujem da se u jednom trenutku ponovo umesa drzava i pojave prenosi na B92.
 

singapurcanin

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruke
348
Poena
43
KOŠARKAŠKI PRENOSI:

Petak 24.09.

13:30 Maccabi-Hapoel / SK3
17:00 Khimik-Odesa / SK4
18:00 Mornar-Cibona / AS1, RTCG2
20:00 Crvena zvezda-Split / AS1
21:30 Andorra-Real Madrid / AS4

Subota 25.09.

12:00 Turk Telekom-Tofas / SK3
15:30 PAO-Lavrio / ERT World
17:00 Igokea-Borac / AS2
17:00 Bursa-Yalova / SK10
19:15 Efes-Markezefendi / SK8
20:00 Napoli-Armani / SK3
20:00 AEK-Promitheas / ERT World
20:45 Unicaja-Gran Canaria / AS6
21:00 Ced Olimpija-Krka / AS3

Nedelja 26.09.


12:00 Mega-Stud Centar / AS1
12:00 Buyukcekmece-Galatasaray / SK3
14:30 Petkim-Karsiyaka / SK10
15:00 Gottingen-Brose / Sport1
15:30 Lavrio-Promitheas / ERT World
17:00 Trieste-Brindisi / Šport3
17:15 Varese-Brescia / SK10
19:00 Budućnost-FMP / AS2
19:00 Tortona-Treviso / SK10
19:15 Darussafaka-Fenerbahce / SK6
20:00 Real Madrid-Obradoiro / AS8
20:00 Venezia-Cremona / SK2
20:00 PAO-AEK / ERT World
20:45 Trento-Virtus / SK5, RAI Sport

FUDBALSKI PRENOSI:

Petak 24.09.

16:45 Bani Yas-Ajman / Dubai Sp1
17:00 Pohronie-Trencin / SK1
17:00 Penevezys-Dainava / SK3
18:00 Krka-Rogaška / SK8
18:00 Gornik-Lechia / AS2
18:00 Khouribga-IR Tanger / Arryadia
18:30 Regensburg-Aue / SKHD
18:30 Heidenheim-Darmstadt / SK5
18:30 Kolos-Vorskla / SK7
19:00 Altay-Besiktas / SK1
19:00 Rapid Buc-Voluntari / AS3-HR
19:00 Hallescher-Magdeburg / SK4
19:00 Sharjah-Jazira / Dubai Sp1
20:00 Sporting-Maritimo / AS2
20:00 ZTE-Paksi / M4Sport, AS10-HR
20:15 Maghreb-FUS Rabat / Arryadia
20:30 Greuter Furth-Bayern / SKHD
20:30 Jagiellona-Lech / AS3
20:45 Club Brugge-Leuven / AS6
21:00 WBA-QPR / SK1
21:00 Almeria-Tenerife / AS5
22:15 Gil Vicente-Porto / AS2
22:30 Raja Cas-Salmi / Arryadia

Subota 25.09.

11:00 Yokohama FC-Yok Marinos / SK1
12:00 Jeonbuk-Incheon / AS1-HR
13:00 Khimki-Lokomotiva / SK5
13:30 Chelsea-Man City / SK1
13:30 Man Utd-Aston Villa / SK4
13:30 Reading-Middlesbrough / SK9
13:30 Karlsruher-St Pauli / SK7
13:30 Paderborn-Kiel / SK8
13:30 Ingosltadt-Fortuna / Šport3
14:00 Alaves-Atl Madrid / AS1
14:00 Como-Benevento / SK10
14:00 Verl-Munchen 1860 / SK3, BR Fn
14:00 K'lautern-Osnabruck / SK6
14:00 Braunschweig-Mannheim / WDR
14:05 CZ Jena-Chemie Leipzig / MDR
14:45 MTK-Mezokovesd / Duna World
15:00 Kustošija-Sesvete / HNTV
15:00 Spezia-Milan / AS2
15:00 Stal-Radomiak / AS3
15:00 Bastia-Ajaccio / AS4
15:30 Leverkusen-Mainz / SK4
15:30 Hoffenheim-Wolfsburg / SK7
15:30 RB Leipzig-Hertha / SK8
15:30 Zenit-Krylia Sovetov / SK5
16:00 TSC-Vojvodina / AS1
16:00 Leeds-West Ham / SK1
16:00 Everton-Norwich /
16:00 Leicester-Burnley /
16:00 Watford-Newcaste /
16:00 Bournemouth-Luton / SK9
16:00 Vikingur-Leiknir / SK3
16:15 Valencia-Bilbao / AS5
16:30 Villem II-PSV / SKHD
16:30 Moreirense-Arouca / AS9-HR
17:00 Slaven-Dinamo / AS4
17:00 St Etienne-Nice / AS3
17:00 Wolfsberger-RB Salzburg / SK5
17:00 Gyor-Honved / M4Sport
17:00 Arges-Chindia / AS10-HR
18:00 Inter-Atalanta / AS1
18:00 Spartak Mos-Ufa / SK9
18:00 Chabab-Difaa EJ / Arryadia
18:30 Brentford-Liverpool / SK1
18:30 M'gladbach-Dortmund / SKHD
18:30 Sevilla-Espanyol / AS5
18:30 Rukh Lviv-Dynamo Kiev / SK7
18:30 Cosenza-Crotone / SK6
18:45 Ajax-Groningen / SK4
19:00 Kolubara-Radnički / AS2
19:00 Borac-Sarajevo / AS8, AS1-BH
19:00 Strasbourg-Lille / AS1x2
19:00 Guimaraes-Benfica / AS3, RTPi
19:00 Zlin-Sparta / SK2
19:00 Rukh Brest-Bate Borisov / SK5
19:05 Šibenik-Osijek / AS4
19:30 Fehervar-Puskas / M4Sport
20:00 Legia-Rakow / AS2-HR
20:15 Olimpija-Radomlje / NS
20:15 Olympique-Mouloudia / Arryadia
20:30 Hansa-Schalke / SK1, Sport1
20:45 Genoa-Verona / AS5
20:45 Standard-St Truiden / AS1x2
21:00 Real Madrid-Villareal / AS1
21:00 PSG-Montpellier / AS2
21:00 Lyon-Lorient / AS4
21:00 Feyenoord-NEC / SK2
21:30 Tondela-Famalicao / AS7
21:35 Philadelphia-Atlanta / AS3-HR
22:30 Youssoufia-Rapide OZ / Arryadia
00:00 Corinhians-Palmeiras / AS7
01:15 Cordoba-River Plate / AS1
01:35 NY City-NY Red Bull / AS4

Nedelja 26.09.

08:00 Suwon Bluewings-Seoul / AS1-HR
12:00 Hegelmann-Dzugias / SKHD
12:30 Juventus-Sampdoria / AS2
12:30 Nieciecza-Gornik / AS7-HR
13:00 Bordeaux-Rennes / AS6
13:00 St Mirren-Aberdeen / AS4
13:00 Dynamo Mos-Rubin / SK1
13:00 Minay-Lviv / SK10
13:00 Turkgucu-Dortmund II / SK6
13:30 Royal Union-Antwerpen / AS9-HR
13:30 Hamburger-Nurnberg / SK4
13:30 Dresden-Werder / SK5
13:30 Hannover-Sandhausen / SK7
14:00 Mallorca-Osasuna / AS5
14:00 Zwickau-Freiburg II / SK9
14:00 Perugia-Alessandria / SK3
14:15 Kisvarda-Debrecen / Duna World
14:30 AZ Alkmar-GA Eagles / SK8
15:00 Grafičar-Žarkovo / Zvezda TV
15:00 Posušje-Široki / AS1-BH, AS10-HR
15:00 Rabotnički-Pelister / AS7
15:00 Aluminij-Bravo / SK6
15:00 Southampton-Wolves / SK1
15:00 Udinese-Fiorentina / AS2
15:00 Empoli-Bologna / AS6
15:00 Sassuolo-Salerniatana / AS1x2
15:00 Reims-Nantes / AS4
15:00 Brest-Metz / AS8
15:00 Troyes-Angers / AS3-HR
15:00 Hatay-Fenerbahce / SK2
15:30 Bochum-Stuttgart / SK7
15:30 Rostov-Akhmat / SK10
15:55 Novi Pazar-Crvena zvezda / AS1
16:00 Amrica MG-Flamengo / AS5
16:00 Dnipro-Zorya / SK4
16:15 Barcelona-Levante / AS3
16:15 Parma-Pisa / SK3
17:00 Gorica-Rijeka / AS4
17:00 Domžale-Maribor / SK8
17:00 Clermont-Monaco / AS2
17:00 Rapid-Sturm / SK6
17:00 DAC-Spartak / SK5
17:00 Ferencvaros-Ujpest / AS1x2, M4Sport
17:00 Botosani-Craiova 1948 / AS10-HR
17:30 Arsenal-Tottenham / SK1
17:30 Freiburg-Augsburg / SKHD
17:30 Hacken-Hammarby / SK7
17:30 SJK-Lahti / SK9
17:30 Wisla-Pogon / AS5-HR
18:00 Metalac-Radnički 1923 / AS5
18:00 Lazio-Roma / AS1
18:00 Galatasaray-Goztepe / SK2
18:00 Krasnodar-Sochi / NS
18:00 Rosenborg-Mjondalen / AS2-HR
18:30 Rayo Vallecano-Cadiz / AS3
18:30 Sociedad-Elche / AS6
18:30 Ostende-Anderlecht / AS7
19:00 Santa Clara-Braga / AS8
19:00 Slavia-Hradec / SK5
19:05 Hajduk-Lokomotiva / AS4
19:05 Chicago-Nashville / AS10-HR
19:30 PAOK-AEK / SK1
20:00 Petrovac-Budućnost / RTCG2
20:15 Partizan-Spartak / AS1
20:15 Mura-Koper / NS
20:15 Hassania-Wydad / Arryadia
20:30 Vicenza-Cremonese / SK4
20:30 Ternana-Spal / SK7
20:45 Napoli-Cagliari / AS3
20:45 Marseille-Lens / AS5
21:00 Zrinjski-Sloboda / AS1-BH, AS10-HR
21:00 Betis-Getafe / AS2
21:00 Fluminense-Bragantino / AS4
21:30 Portimonense-Vizela / AS6
22:30 FAR Rabat-Berkane / Arryadia
23:00 Independiente-Godoy Cruz / AS2
01:15 Boca Juniors-Colon / AS1
01:35 Sporting KC-Seattle / AS2
 

N3n0

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
650
Poena
43
РТС 2: Програмска шема - петак, 24. сеп 2021
18:50 Фифа СП у футсалу: Португалија- Србија, пренос
 
Vrh Dno