TV prenosi

Miki Ue

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.10.2016
Poruke
319
Poena
28
Neće RTS više ništa prenositi od LŠ, tako valjda mora po slovu novog ugovora koji Arena ima sa UEFA.
 

Zoran021

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.06.2005
Poruke
399
Poena
18
Aha, šta sada kažete ? Sada se niko ne ljuti na pokvarenost MTS-a ? Dosada ste se smejali što daje silnoi narodni novac za jebenu premijer ligu ,a sada nema ni na RTS-u fudbala!!
 

pm.me

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
21.01.2021
Poruke
215
Poena
63
SP u Kataru ce biti zadnje veliko takmicenje u fudbalu na RTS u narednom periodu. Mislim ne racunam utakmice nasih klubova koje pozamljuje od Arene.
 

spinks

Flash Drive
Učlanjen(a)
18.07.2019
Poruke
131
Poena
28
Aha, šta sada kažete ? Sada se niko ne ljuti na pokvarenost MTS-a ? Dosada ste se smejali što daje silnoi narodni novac za jebenu premijer ligu ,a sada nema ni na RTS-u fudbala!!
Bilo je pre par meseci reči o tome da će MTS prenositi kompletna evropska klupska takmičenja . Tada je ta vest prošla nezapaženo , a sada su se setili da komentarišu .
MTS kao i svaka firma gleda da zaradi i nista čudno , a RTS nista ne radi i ubira pare od celokupnog stanovništva Srbije .
Sramota
 

Zoran021

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.06.2005
Poruke
399
Poena
18
Bilo je pre par meseci reči o tome da će MTS prenositi kompletna evropska klupska takmičenja . Tada je ta vest prošla nezapaženo , a sada su se setili da komentarišu .
MTS kao i svaka firma gleda da zaradi i nista čudno , a RTS nista ne radi i ubira pare od celokupnog stanovništva Srbije .
Sramota
A čiji je MTS ? da nije privatna firma ili državna u rukama mafije ? Neka bankrotira i cela država na čelu sa Vučićem i Lučićem koji je direktor MTS.
 

spinks

Flash Drive
Učlanjen(a)
18.07.2019
Poruke
131
Poena
28
A čiji je MTS ? da nije privatna firma ili državna u rukama mafije ? Neka bankrotira i cela država na čelu sa Vučićem i Lučićem koji je direktor MTS.
Ovo nije politička debata nego forum o sasvim drugim stvarima . Sta imas o i za Vučića idi i tamo pričaj gde je mesto
Mislim da bi Moderator trebao ovde da reaguje
Pozzz
 

Zoran021

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.06.2005
Poruke
399
Poena
18
Ovo je prava politička debata oko prenosa sportskih događaja i vodi se nedozvoljenim sredstvima i niskim udarcima.
 

singapurcanin

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruke
348
Poena
43
FUDBALSKI PRENOSI:

Petak 13.08.

17:30 Orijent-Varaždin / HNTV
17:30 Lahti-Haka / SK4
18:00 Brežice-Gorica / SK6
18:00 Genoa-Perugia / AS1
18:00 Nieciecza-Lech / AS2
18:30 St Pauli-Hamburg / NS, Š2
18:30 Schalke-Aue / SK8, Š1
18:30 Shakhtar-Metalist / SK5
19:00 Freiburg II-Dortmund II / SK1
19:30 Besiktas-Rize / SK4
20:00 Široki-Leotar / AS1-BH
20:00 Dinamo-Gorica / AS4
20:00 Trencin-Ruzomberok / SK6
20:00 MTK-Kisvarda / M4Sport
20:15 Celje-Aluminij / SK7
20:30 M'gladbach-Bayern / NS, SAT1, Š1
20:30 Stal-Wisla / AS4-HR
20:30 Rangers-Dunfermline / AS5-HR
20:30 Cluj-Farul / AS9-HR
20:45 Udinese-Ascoli / AS10-HR
21:00 Brentford-Arsenal / SK1
21:00 Valencia-Getafe / AS1
21:00 Lorient-Monaco / AS2
21:15 Estoril-Guimaraes / AS5

Subota 14.08.

12:30 Jeju-Ulsan / AS2
13:30 Man Utd-Leeds / SK1
13:30 Nurnberg-Dusseldorf / NS
13:30 Kiel-Regensburg / SKHD, Š1
13:30 Sandhausen-Karlsruher / SK7
13:30 Peterborough-Derby / SK6
14:00 Munchen 1860-Turkgucu / SK3, BR
14:00 Saarbrucken-Duisburg / SK4, SWR
14:00 Zwickau-Meppen / SK5, MDR, NDR
15:00 Toulouse-Bastia / AS2
15:00 Piast-Wisla / AS3
15:30 Union-Leverkusen / NS, Š1
15:30 Bielefeld-Freiburg / SKHD
15:30 Wolfsburg-Bochum / SK7, Š2
15:30 Stuttgart-Greuther Furth / SK9
15:30 Augsburg-Hoffenheim / SK10
16:00 Chelsea-Crystal Palace / SK1
16:00 Everton-Southampton / SK5-SLO
16:00 Watford-Aston Villa / SK6-SLO
16:00 Hull-QPR / SK8
16:00 Mlada Boleslav-Slavia / SK2
16:00 Paks-Debrecen / M4Sport
16:30 Spartak-Ural / SK3
16:30 Vizela-Tondela / AS5
16:55 TSC-Radnički 1923 / AS1
17:00 Domžale-Bravo / SK1-SLO
17:00 Osasuna-Espanyol / AS2
17:00 Lille-Nice / AS3
17:00 Admira-RB Salzburg / SK9
17:30 Budućnost-Grafičar / Zvezda TV
17:30 Un Craiova-Chindia / AS10-HR
17:45 Benevento-Spal / AS6-HR
18:15 Ferencvaros-Mezokovesd / M4Sport
18:30 Dortmund-Frankfurt / NS, Š1
18:30 Norwich-Liverpool / SK1
18:30 Inter-Dynamo Kiev / SK5
18:30 Desna-Dnipro / SK8
18:45 Heracles-PSV / SK10, Š2
18:55 Lokomotiva-Istra / AS1-HR
19:00 Napredak-Mladost / AS1
19:00 Benfica-Arouca / AS5
19:00 Rostov-CSKA / SK3
19:00 Bohemians-Sparta / SK4
19:30 Cadiz-Levante / AS2
19:30 Mallorca-Betis / AS3
20:15 Maribor-Tabor Sežana / SK7
20:30 Juventus-Atalanta / SKHD
20:30 Milan-Panathinaikos / SK6
20:30 Dresden-Hannover / NS, Sport1, Š3
20:30 Gyirmot-Fehervar / M4Sport
20:45 Roma-Raja Cas / Arryadia
21:00 Hajduk-Slaven / AS4
21:00 PSG-Strasbourg / AS1
21:00 Ajax-NEC / SK3, Š1
21:00 Swansea-Sheffield Utd / SK4
21:00 Cagliari-Pisa / AS6-HR
21:30 Braga-Sporting / AS3
22:00 Alaves-Real Madrid / AS2
23:00 River Plate-Velez / AS1
00:00 Atl Mineiro-Palmeiras / AS2
00:00 Minnesota-LA Galaxy / AS2-HR
01:15 Rosario-Independiente / AS3
02:00 Toronto-New England / AS2-HR
02:00 Leon-Mazatlan / AS3-HR

Nedelja 15.08.

11:00 Yokohama-Oita / SK1
11:00 Jeonbuk-Seoul / AS5
13:00 Gwangju-Incheon / AS3-HR
13:00 Angers-Lyon / AS1
13:00 Raith-Aberdeen / AS5-HR
13:00 Viktoria-K'lautern / SK1
13:30 Heidenheim-Hansa / SK3, Š2
13:30 Darmstadt-Ingolstadt / SK4
13:30 Werder-Paderborn / SKHD, Š1
13:30 Beerschot-Standard / AS2-HR
15:00 Newcastle-West Ham / SK1
15:00 Reims-Montpellier / AS1
15:00 Brest-Rennes / AS2
15:00 Nantes-Metz / AS4
15:00 Clermont-Troyes / AS5
15:00 Zeglebie-Pogon / AS4-HR
15:00 Daugava-Liepaja / NS
15:30 Mainz-RB Leipzig / SKHD, Š1
15:30 Budafoki-Szeged / M4Sport
16:00 Kolos-Rukh Lviv / SK7
16:00 Celtic-Hearts / AS7-HR
16:30 Lokomotiva-Zenit / SK2
16:45 Willem II-Feyenoord / SK3, Š2
17:00 Mura-Radomlje / NS
17:00 Lens-St Etienne / AS4
17:00 LASK-Sturm / SK4
17:30 Tottenham-Man City / SK1
17:30 Koln-Hertha / SKHD
17:30 Celta-Atl Madrid / AS1
17:30 Hammarby-Elfsborg / SK6
17:30 Sepsi-Arges / AS10-HR
17:45 Z'gerszegi-Puskas / M4Sport
18:00 Parma-Lecce / AS3
18:30 Čukarički-Radnik / AS2
18:30 Lviv-Oleksandriya / SK2
18:55 Šibenik-Dragovoljac / AS1-BH
19:00 Spartak-Vojvodina / AS4
19:00 Famalicao-Porto / AS5, RTPi
19:00 Krasnodar-Arsenal Tula / SK4
19:00 Rubin-Krylia Sovetov / SK8
20:00 Rudar-Sutjeska / RTCG2
20:00 Barcelona-Sociedad / AS1
20:00 Zaglebie-Pogon / AS4-HR
20:00 Tatran-Zilina / SK5
20:00 Ujpest-Honved / M4Sport
20:15 Olimpija-Koper / SK6, Š1
20:30 Partizan-Metalac / AS2
20:45 Marseille-Bordeaux / AS3
20:45 Adana-Fenerbahce / SK3
21:00 Velež-Sloboda / AS1-BH
21:00 Osijek-Rijeka / AS4
21:00 Waragem-Club Brugge / AS5
21:00 Flamengo-Sport Recife / AS7-HR
21:00 Torino-Cremonese / AS10-HR
21:15 Valur-Keflavik / SK4
22:00 Sevilla-Rayo Vallecano / AS1
22:00 Atlanta-Los Angeles / AS4-HR
23:00 Estudiantes-Boca Juniors / AS3
23:15 Fortaleza-Santos / AS4
00:00 Chicago-Columbus / AS1-HR
 

Bogi

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
31.03.2014
Poruke
167
Poena
16
Ништа чудно, терају људе на јаче пакете ако желе да гледају Бундес лигу.
 

nikolapfc89

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.02.2011
Poruke
186
Poena
28
Danas u 18.30 Dortmund - Ajntraht Frankfurt ide i na Sportklub 4K.

Sutra isto ide i Totenhem - Siti

Ja sam na eon van mreze, nisam video do sada kako im izgledaju tekme na tom kanalu posto ga nismo imali, niti sam kod nekog uhvatio kad je bilo.
Jedva cekam da vidim.
 

singapurcanin

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruke
348
Poena
43
FUDBALSKI PRENOSI:

Pondeljak 16.08.

16:55 Proleter-Kolubara / AS1
17:30 Gaz Metan-Botosani / AS3-HR
18:00 Sochi-Khimki / SK2
18:00 Jagiellonia-Gornik / AS2
18:00 Bologna-Ternana / AS3
18:15 Malatya-Trabzon / SK3
19:00 Spartak-Vojvodina / AS1
19:00 Hallescher-Braunschweig / SK4
20:00 Borac-Zrinjski / AS1-BH
20:00 Villareal-Granada / AS2
20:00 Boavista-Ferreira / AS3
20:30 Dinamo Buc-Mioveni / AS6-HR
20:45 Giresun-Galatasaray / SK2
20:45 Paris FC-Auxerre / AS4
21:00 Sampdoria-Alessandria / AS3-HR
21:15 Fylkir-Vikungur / SK3
22:00 Elche-Bilbao / AS1
22:00 Cartagena-Almeria / AS3
22:15 Belenenses-Maritimo / AS2
23:00 Talleres-San Lorenzo / AS4

Utorak 17.08.

20:45 Dortmund-Bayern / SK1, SAT1
21:00 Crvena zvezda-Cluj / AS1
21:00 Monaco-Shakhtar / AS2
21:00 RB Salzburg-Brondby / AS3
21:00 Sheriff-Dinamo / AS4
00:15 Bragantino-Rosario / AS1
02:30 Palmeiras-Sao Paulo / AS1
 

N3n0

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
650
Poena
43
Auu, RTS neće prenositi plej-of ni Zvezdu ni Partizan!
 

GoranIT

Flash Drive
Učlanjen(a)
20.05.2021
Poruke
151
Poena
28
Shvatite već jednom da je Arena kupila 90% popularnih fudbalskih prenosa
Ko hoće da gleda ubuduće dobar fudbal moraće na neku od MTS platformi
Ili da juri CS preko satelita ili m3u liste
Kako god sve se plaća nema više džabe dobrog fudbala
 

Miki Ue

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.10.2016
Poruke
319
Poena
28
Ima prenos Zvezde na RTS...


Biće sigurno i Partizan, plej of LE i plej of LK ne tretiraju se kao PO LŠ za koju RTS nema pravo prenosa.
 

renne

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.07.2007
Poruke
2,731
Poena
63
Ima prenos Zvezde na RTS...


Biće sigurno i Partizan, plej of LE i plej of LK ne tretiraju se kao PO LŠ za koju RTS nema pravo prenosa.
Tretiraju, ali po dobrom starom običaju Arena "poklanja" prenose RTS-u
 

Mags

Flash Drive
Učlanjen(a)
01.08.2016
Poruke
144
Poena
18
Navodno 200.000 evra je RTS dao Areni za prenos zvezde.
 

singapurcanin

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruke
348
Poena
43
FUDBALSKI PRENOSI:

Sreda 18.08.

13:00 Mohan-Bengaluru / SK3
18:00 Bashundara-Maziya / SK6
18:00 Vasas-Budafoki / M4Sport
18:30 Ingulets-Dynamo Kiev / SK4
19:00 Osnabruck-Duisburg / SK3
21:00 Benfica-PSV / AS1, HRT2
21:00 Young Boys-Ferencvaros / AS2
21:00 Malmo-Ludogorets / AS3
00:15 Flamengo-Olimpia / AS1
00:15 Penarol-Sporting Cristal / AS2
01:30 Inter Miami-Chicago / AS3-HR
02:30 Atl Mineiro-River Plate / AS1
04:00 Chivas-Leon / SK3
 

Mags

Flash Drive
Učlanjen(a)
01.08.2016
Poruke
144
Poena
18
Četvrtak, 19.08.

22:26 Fudbal - Liga Konferencija Evrope: Santa Klara - Partizan/ RTS 1
 

N3n0

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruke
650
Poena
43
Dva sata je vremenska razlika sa Azorskim ostrvima pa otuda termin utakmice koja se završava posle ponoći po našem vremenu.
 

singapurcanin

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruke
348
Poena
43
FUDBALSKI PRENOSI:

Četvrtak 19.08.

17:15 Emirates-Al Ahli / Dubai Sp1
18:00 KuPS-Union Berlin / SK2, Sport1
19:00 Slavia-Legia / AS1
19:00 Omonia-Antwerpen / AS2
19:00 Randers-Galatasaray / SK3
19:30 Ajman-Al Nasr / Dubai Sp1
20:00 Mura-Sturm / SK4
20:00 Feyenoord-Elfsborg / SK2
20:00 Anderlecht-Vitesse / AS3
22:30 Santa Clara-Partizan / RTS1, AS1
00:15 Ath Paranense-LDU Quito / AS2
02:30 Barcelona-Fluminense / AS1
02:30 Libertad-Santos / AS2
 

F.T.W.

Flash Drive
Učlanjen(a)
30.03.2015
Poruke
57
Poena
8
Gledam sad ove 2 utakmice od 19h koje idu na Arenama i na obe je zvuk sa stadiona utišan skoro do kraja. Da li je moguće da neko misli da treba tako da bude?
 

singapurcanin

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruke
348
Poena
43
FUDBALSKI PRENOSI:

Petak 20.08.

17:15 Al Jazira-Al Dhafra / Dubai Sp1
17:15 Khorfakkan-Al Ain / AD Sport1
17:30 Grafičar-Železničar / Zvezda TV
17:30 Osijek II-Dinamo II / HNTV
18:00 Krka-Brežice / SK2
18:00 Wisla-Zaglebie / AS2
18:30 Hannover-Heidenheim / SK3
18:30 Dusseldorf-Kiel / SKHD
18:30 Vorskla-Metalist / SK4
18:55 Mladost-Radnik / AS1
19:00 Viktoria Berlin-Hallescher / SK7
19:30 Baniyas-Al Wasl / Dubai Sp1
19:30 Sharjah-Ittihad / AD Sport1
20:00 Dragovoljac-Hajduk / AS1-BH
20:00 Arouca-Famalicao / AS9-HR
20:00 Valladolid-Zaragoza / AS10-HR
20:15 Aluminij-Domžale / SK6
20:30 RB Leipzig-Stuttgart / SKHD
20:30 Frosinone-Parma / SK3
20:30 Radomiak-Warta / AS4-HR
20:45 Standard-Oostende / AS7-HR
20:45 Bristol City-Swansea / SK4
21:00 Metalac-Voždovac / AS2
21:00 Brest-PSG / AS1
21:00 Betis-Cadiz / AS3
22:15 Moreirense-Braga / AS5
 
Vrh Dno