Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Posto sam se razocarao u TV izlaz ATI-ja 7500 u Gigabyteovoj izvedbi trazim karticu sa boljim TV izlazom. Kakva su vasa iskustva sa Asus i Chaintech karticama??? Sta biste preporucili???
Posto sam se razocarao u TV izlaz ATI-ja 7500 u Gigabyteovoj izvedbi trazim karticu sa boljim TV izlazom. Kakva su vasa iskustva sa Asus i Chaintech karticama??? Sta biste preporucili???
Jesi ga i probao da prikljucis na tv? 😀 Salim se...
Opisi u cemu je problem, posto verovatno imas los kabal ili nesto nisi dobro namestio. Ili si mozda mislio da ces imati ostru sliku kao na monitoru!?
Ono sto trazis ne postoji!😛
Ako ti smeta onih 2cm-a crnog na gornjoj i donjoj ivici, sto je 2cm na ekranu od 72cm-a, uzmi nvidiu, ali ces dosta izgubiti od kvaliteta za tu sitnicu.
I one probleme sto si imao sa titlovima, to je ista prica i kod nvidije, a jednostavno se resava!