Šta je novo?

tutorial za autocad

Mr.No

Čuven
Učlanjen(a)
16.01.2003
Poruke
258
Poena
619
Zna li neko dobar tutorial za autocad(sr. ili en.), i imam problem sa instalacijom autocad-a 2006. Naime nabavio sam ovu cerziju ali kad stavim disk da ga instaliram mi javlja da imam malo memorije. Konfiguracija mi je inace Intel 3GHz, 256MB ddr 400, radeon 9250, WDC 80GB sata. Da li mu je ova konfiguracija zaista slaba, ili nesto sa autocad-om nije u redu?

Hvala
 
sa autodeskovog sajta
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/index?siteID=123112&id=5127273

System Requirements


Intel® Pentium® III or later processor or compatible, 800 MHz or higher
Microsoft® Windows® XP (Professional, Home Edition, or Tablet PC Edition with SP1 or SP2), Windows 2000 Professional with SP4
512 MB RAM
500 MB free disk space for installation
1024x768 VGA with true color
Microsoft Internet Explorer 6.0 (SP1 or later)
CD-ROM drive
Mouse, trackball, or compatible pointing device
 
Ovo gore mora da je optimalno a ne minimalno potrebno, jer kod mene 2006 sasvim dobro radi sa 256 MB RAM-a. A da bi ova verzija radila moraš prethodno instalirati Microsoft .NET Framework. To se verovatno nalazi na instalacionom disku pa probaj prvo to ručno da instaliraš.
Tutorijala ima dosta ali su meni veliki da šaljem/kačim/uploadujem. A i google može naći baš mnogo toga.
 
Nazad
Vrh Dno