Šta je novo?

Tritton PRO+ 5.1

Choda292

Cenjen
Učlanjen(a)
16.06.2013
Poruke
38
Poena
159
Kupio sam polovne slusalice iz naslova, ali nisam siguran da sam ih pravilno povezao i da imam sve kablove. Mislim da fali opticki kabal i adapter koji se ubada u njihov jack ( nije ni usb, ni 3.5 ni HDMI ) i na izlazu ima usb i 4 ''banane'' koje se ubadaju u zvucnu. E sad, moze li mi neko reci da li mi zaista fale ovi kablovi ili se slusalice mogu povezati i za njih. Nisam siguran koliko sam precizno objasnio, ali ako je nesto nejasno odgovoricu za manje od 24h sigurno. Pozdrav i hvala!
 
Ako si kupio na buvljaku aka Limundo onda nije cudno ako si dobio komplet koji nije kompletan ;) , bilo ih je kao shashe tamo sto bi nasi ljudi rekli, ali nekompletna stvar skoro kao i defektna, krastavac.
 
E u k... onda, ima li neke nade?
 
Tamo prodaje neki lik iz Novog Sada iz romskog naselja, radi iza vise korisnickih imena tipa iLoVeiT, fred021, devilgl i mnogi drugi....znam da je brdo ljudi prevario jer prodaje nekompletnu ili ostecenu robu donetu iz nemackog saturna a pomenute defekte ne navodi vec sve vodi kao nekorisceno....ocene mu brisu redovno na svim nalozima tako da je cist i ima odlicnu reputaciju zbog toga pa i prodaje sve za sasvim fine cifre za njega iako su mu aukcije od 10din pa navise.....krastavac

Takvi prodavci cesto izbegavaju odgovore vesto ili odgovore uopste ne daju na postavljena pitanja, ograde sebe time sto napisu dolazi kao sto se vidi na slikama, a malo ko se razume sta tacno dolazi pogotovo uz te tritton slusalice koje imaju brdo kablica i multiplatform sistem su, elem, na slikama se i ne vidi najbolje sta fali, a nekorisceno mozda i jeste, samo nigde nije napisao sta fali, jer on to i ne mora da zna jelte, treba kupac da se dobro informise pre kupovine :d


imas limundo temu pa tamo pogledaj
 
Poslednja izmena:
Vazi, hvala puno. Ako neko ima mogucnost narucivanja ili slucajno ima takav kabl bilo bi lepo da pusti PM. :)
 
Nazad
Vrh Dno