Šta je novo?

trilema Amilo pro v2035, IBM T40, Toshiba Tecra 9100

jonson

Slavan
Učlanjen(a)
13.08.2008
Poruke
3
Poena
301
:wall: Ljudi pomagajte,
Gore sam postavio temu koji polovan laptop za 200-250 evra i vidim da nikog ne zanima.Predpostavljam da se svi vode onom BOLJE KUPI NOV.Ali pošto ja nemam kintu za nov onda sam prinudjen da tražim polovan.
I knjiga se svela na tri slova:Fujicu Siemens Amilo pro v2035,IBM T40 i Toshiba Tecra 9100 P4.
Sada Vas molim da mi ukratko uporedite ova tri modela da bi nekako odlučio koji da uzmem.Naravno i VAŠ predlog koji od ova tri.Sva tri su približne cene i NAVODNO super očuvana sa ispravnim baterijama.
A meni treba za kamion,da instaliram AUTORUTE sa GPS-om,za gledanje TV-a i malo švrljanja po netu.
 
prvo pokusao si oglas "kupujem" da prosvercujes u sta da kupim, sto je zabranjeno.
drugo ovde likovi kad prodaju polovne laptope, kakav god da su krs, traze tako 300-400e, bez obzira sto vrede <200...
trece, uzmi t40...
 
Da li vec imas i kako planiras kaciti gps receiver, preko usb ili bt?

Da li si proverio da li svi ti laptopi sto si naveo uopste imaju bt modul, ako si mislio da spojis receiver preko bt?
Da li si u nekom kamionu vec video kako to radi? Meni zvuci neprakticno i komplikovano - pre bi kupio gps receiver koji ima mogucnost pustanja filmova :)
 
Nazad
Vrh Dno