Šta je novo?

Treperenje TFT-a

  • Začetnik teme Začetnik teme Go-R4n
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
ja dok sam radio kao instalater za sbb, rokala me struja redovno sa splitera..
 
I mene je redovno kad sam pipkao dzek (imao sam TV Tuner) pucala struja iz kabla SBB-a...
Video sam da je to normalno, a vidim da i moj kum kaze isto 🙂

:wave:
 
Meni isto treperi tft, ali ja imam produzetak za kabli...🙁
 
Nazad
Vrh Dno