Šta je novo?

Trebaju mi DOUBLE LAYER-DL diskovi

Podzemni prolaz kod Doma omladine.
800 i 900 din zadnji put kad sam gledao, mada to nije bilo bash skoro
 
Bilo je kod Dudija, PrimeDisc 2.4x, 400 dinara, mislim da ima i u Kik-u. Dudi je u Vojvođanskoj 16, a Kik su se reklamirali u Domaćem tržištu, pa tamo nađi adresu.
 
Smith je napisao(la):
Podzemni prolaz kod Doma omladine.
800 i 900 din zadnji put kad sam gledao, mada to nije bilo bash skoro

Verb je 630 dindji sada.
 
Prime Disc: 425din
Verbatim: 600.
Oba 2.4x, +, naravno.
Niš.
 
Nazad
Vrh Dno