Šta je novo?

Treba mi neki MPEG2 encoder

  • Začetnik teme Začetnik teme mikele
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

mikele

Čuven
Učlanjen(a)
09.02.2002
Poruke
424
Poena
620
Moze li neko da mi predlozi neki enkoder kojim bih mogao da moje AVI fajlove prebacim u MPEG2? Ako moze neki manji program kao npr. TMPGEnc, ili ako postoji neki crack za ovaj program bilo bi jos bolje.
 
Pa recimo Xing mpg encoder-mali i jednostavan,
a od ozbiljnijih programa-Studio PCTV ili Studio 7 -programi koji idu uz Miro (tj.Pinnacle TV karte) u kojima mozes i da montirati sta god hoces i to vrlo,vrlo jednostavno-samo prevlacenjem misa mozes dobiti odlicne rezultate i efekte bez ikakvog mukotrpnog provaljivanja programa-treba otprilike 1-2min da se sve provali.
 
Hm,ja Miro Pinnacle kartu imam ali nemam taj program Studio 7... Uspeo sam da se snadjem,hvala ti, prosle noci sam brljao po internetu i nasao famozni TMPGEnc sa punom podrskom za MPEG2, radi jako lepo u sprezi sa Virtual dub-om, ucitas settings fajl koji ti automatski sva podesavanja enkodera setuje prema tome sta zelis:vcd,svcd, ili dvd,divota kako je lako. Jedino je katastrofalno zahtevan: 550 Mhz mog matorog Athlon-a su bukvalno minimum minimuma za rad sa ovim programom, pa ako ne zelis da ti se jedan film procesira satima, jedan jaci XP ili P4 su neophodni. U svakom slucaju program od sveg srca preporucujem.

http://toplist.cdrsoft.cc/out.php?id=nobody&url=http://www.cdrsoft.cc
 
CCE (Cinema Craft Encoder) je znatno brzi od TMPGEnc, ali je dosta nezgodan i tezak za podesiti. Moze se naci krekovana verzija na netu...
 
Nazad
Vrh Dno