Šta je novo?

Treba mi mp3 playerTranscend T520 !!!

Plavimost

Slavan
Učlanjen(a)
14.08.2004
Poruke
92
Poena
309
Slucajno, ako neko zna da je negde zaostao doticni player u giga ili dva giga varijanti,nek javi, bio bi jako zahvalan !!! 'Fala !!!
 
Nema na čemu.
 
Nazad
Vrh Dno