Šta je novo?

Periferni uređaji trazim brzu podlogu ali da nije plasticna

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

Skamer

Poštovan
Učlanjen(a)
24.02.2019
Poruke
481
Poena
80
oprao sam u prasku i vrucoj vodi neku svoju staru jeftinu staru poglogu,vise nece da klizi nimalo. znaci ovo nemojte da radite nikad.... evo sad koristim par meseci plasticnu logitech g440 ali stvarno je prebrza. takoreci nemas kontrolu. i mis sa najgorim klizacima ima da leti kao po ledu. sto je mnogo,mnogo je. ima li neka podloga od takanine,koja je takodje brza,ali sa kontrolom? ima neki zovie gtf-x,sta mislite o njoj?

 
Zowie je dobar ali preskup...
Ja imam Cooler Master MP510 i veoma sam zadovoljan. Sem nje, ne znam tačno koja bi ti pasovala...Cooler Master Swift RX je isto dobra ali je ne proizvode više.
Baci pogled na neki od Razer Goliathus modela...
 
Zowie je dobar ali preskup...
Ja imam Cooler Master MP510 i veoma sam zadovoljan. Sem nje, ne znam tačno koja bi ti pasovala...Cooler Master Swift RX je isto dobra ali je ne proizvode više.
Baci pogled na neki od Razer Goliathus modela...

da nema onaj osecaj seckanja i kocenja kad pomeras mis jako malo,tipa jedan centimetar. kad trzas. jako me nerviraju spore "control" podloge,ne mogu da ih podnesem fizicki i psihicki. pa moracu neku,eto gledao sam taj mm510,gledao sam hyperx fury speed edition takodje...i naravno zowie gtf-x
 
kako na kraju treba oprati podlogu sa hladnom vodom i sundjerom, pretpostavljam i neki deterdzent?

ja bi probao te tvrde podloge ali nisam video da ima neke jeftinije da se kupe?
 
kako na kraju treba oprati podlogu sa hladnom vodom i sundjerom, pretpostavljam i neki deterdzent?
prasak za ves iskljucivo, i masiranje podloge sa malo vode, pa ostaviti da stoji potopljeno, pa opet masirati malo bez dodavanja bilo cega, pa isprati, pa osusiti prvo sa peskirima, pa posle kao obican ves(ne sme na suncu da se susi).

 
Nemojte znaci vrucu vodu ni u ludilu. Bas ovaj klik sam gledao tad,pre vise meseci i moja greska je izgleda bila vruca voda,a potom odmah i susenje na suncu. Kako god bilo,ovaj Zowie GTF-x je hibridna podloga,iz onoga sto sam video kazu da je veoma brza. Skupa je,ali evo mucim se i da je nadjem u Srbiji. Do sada sam nasao na dva mesta i cekam odgovor.
 
Moj dobar kompromis između brzine i kontrole a da lako klizi po njima su: Razer Goliathus (obična bez RGB...), i pre nje Roccat Sense.
 
evo vam dokument sa najbrzim i najsporijim podlogama. logitek g440 je na pocetku liste,znam i zasto hjahahah....nikom ne treba ta ludost.

 
Prasak za ves je bolja opcija jer je dovoljno vise abrazivan da skine prljavstinu sa hladnom vodom i 30-tak sekundi masiranja max iz 2 puta. (Ako nije previse prljava, ako jeste minimum minut onda).
 
evo poslao mi lik polovnu hyperx fury s pro i one bele glajdere za misa.... cekam da vidim kakva ce biti ova kombinacija i da li ce mi uopste trebati nesto bolje.
 
Nazad
Vrh Dno