Šta je novo?

Trazim adapter za struju

RazbojNick

Čuven
Učlanjen(a)
05.02.2004
Poruke
6,266
Poena
865
Ujedno me i posavetujte:

Treba mi adapter od 4,5 V snage 300 mA za diskmen (tako stoji u uputstvu). Medjutim, u jednom servisu mi rekose da je to preslabo i da mi treba 1000 mA da bi CD radio. Ako to poslusam, buvljak otpada. Takodje, treba da je pristojnog kvaliteta, posto ce konstantno biti prikljucen.

Da ne bih nosao diskmen unaokolo i isprobavao da li radi sa nekim adapterom, jel me je covek za***ao, ili mi stvarno treba minimum tih 1000 mA? Inace, taj kosta 1000 din, a ja bih da prodjem jevtinije.
 
tih 300ma na pijacnom adapteru je daleko slabije od realnih 300ma, pogotovo ako planiras da stalno bude ukljucen nemoj stedeti...
 
Ma, dobro, necu pijacni adapter, ali necu ni da se otvaram vise od 500 din. To je sasvim dovoljno.

Jel zna neko gde moze da se nabavi po ok ceni?
 
Buvljak na Novom Beogradu, tamo sigurno ima za te pare.
 
Za buvljak, naravno, znam, ali sam napisao da necu tamo, to mi je macka u dzaku. Od "tehnike" tamo kupujem samo diskove kad mi zatrebaju, i upaljace.

Nasao sam u Japan Electronic-u za 200 din i radi kako treba.
 
Nazad
Vrh Dno