Šta je novo?

Trajanje baterija i zemlja porekla

Panta

Čuven
Učlanjen(a)
28.08.2002
Poruke
208
Poena
620
Molim cenjene kolege vlasnike Nokia "3510" i "3510i" da kazu koliko im traje baterija, ukratko opisu koliko koriste mobilni (eventualno koliko minuta razgovora, da li iskljucuju nocu, da li se mnogo igraju...) i OBAVEZNO da navedu zemlju u kojoj je proizvedena baterija. Imam utisak da je ovaj poslednji podatak jako bitan, a posto je cena 3510i pala na samo 135 eura, zelim da "provalim" kako napraviti najbolju kupovinu.
 
Mislim da neces imati mnogo izbora posto te nokie uvoze u 99% slucajeva sa istog mesta... Jedno vreme budu baterije iz recimo Ceske, a onda iz Madjarske... Mocices da biras kada 3510i bude na trzistu duze od pola godine, pa kada ostane vise starih lagera... Najbitnije je da je cena tog telefona pala na samo 135e, pa je to prvi telefon sa ekranom koji prikazuje 4k boja sa takvom cenom. Baterija je dobra, traje makar 4 dana (drug je kupio pre neke dve nedelje, za 155e), a on bas dosta prica i salje SMS (ima mobi max tarifu :)). Uverio sam se da je telefon cak i zaista dobar, mozda najbolja nokijina trojka... Jos plus sto tebi provereno leze veliki telefoni ... :)
 
Telefon (3510i) i baterija su made in Hungary, traje oko 4 dana bez gasenja, uz normalno koriscenje (za ta 4 dana posaljem i primim ukupno oko 50 sms, i pricam nekih 15 min, tu i tamo cackam igrice). Sasvim ok.
 
Ma kakvih 4 dana, moj drug kaze da kod njega traje bar 6-7 nekad i vise a on provodi ceo dan igrajuci minesweeper i bombermana.
 
Mite je napisao(la):
Ma kakvih 4 dana, moj drug kaze da kod njega traje bar 6-7 nekad i vise a on provodi ceo dan igrajuci minesweeper i bombermana.
To sam i ja cuo, zato sam i pokrenuo celu pricu. E sad, ako te ne bi mrzelo da pitas gde su proizvedeni mobilni i baterija, bilo bi jako lepo.
 
a posto je cena 3510i pala na samo 135 eura
----------
Ajd' napisi gde ima za 135 (moze i na PM da ne bude rekalama)...
 
I meni bakterija traje oko 6-7 dana uz normalno koriscenje - djuskanje igrica, sms, spika, gasenje nocu itd.
Sasvim dovoljno!
 
Mare je napisao(la):
a posto je cena 3510i pala na samo 135 eura
----------
Ajd' napisi gde ima za 135 (moze i na PM da ne bude rekalama)...
Video sam tu cenu u dva oglasa u Novostima oglasi od pre nedelju dana.
 
Amon_Ra je napisao(la):
I meni bakterija traje oko 6-7 dana uz normalno koriscenje - djuskanje igrica, sms, spika, gasenje nocu itd.
Sasvim dovoljno!
U kojoj zemlji je proizvedena baterija?
 
Video sam tu cenu u dva oglasa u Novostima oglasi od pre nedelju dana.
-------------------------------
Mali oglas ili neka firma?
 
Firme, oglasi su bili oko 1/8 strane.
-------------
ajde prepisi telefone ako ti je pri ruci.
 
Amon_Ra je napisao(la):
Lepo. Trenutno imam Nokiu 5110 kojoj je baterija proizvedena u Ceskoj i koja i posle dve ipo godine traje vise od 3 dana. Mislim da cu pojuriti neku Cehinjicu :D Ako jos neko ima predlog neka javi.
PS Trenutno nemam pri ruci te oglase koje sam pominjao.
 
Nazad
Vrh Dno