Šta je novo?

Trade - konkretne ponude za trgovinu valutama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sunce86

Slavan
Učlanjen(a)
17.04.2013
Poruke
1,304
Poena
225
Otvaram zvanicnu temu u kojoj mozete izneti svoju ponudu za kupovinu/prodaju elektronskih valuta.


Predlazem da svoje postove postavljate u sledecem formatu:


1. WTB/WTS I VASA PONUDA - KOLICINA I CENA

2. NACIN TRANSAKCIJE - LICNO, U DELOVIMA ILI NESTO TRECE
(u slucaju da zelite licno da izvrsite transakciju predlazem da napisete mesto boravka)


Ukoliko zelite da pregovarate o ponudi najbolje je da to ucinite unutar teme kako bismo svi imali uvid u vas dogovor i da li je dogovor kasnije ispostovan.

Bilo bi dobro da nakon izvrsene transakcije prenesete utiske o clanu sa kojim ste poslovali kako bismo i mi ostali videli ko je pouzdan a ko ne.

Dobro proverite sa kime radite trade i nemojte verovati svakom da ne bi posle bilo :wall:

Apelujem na clanove da ne spamuju temu bespotrebnim komentarima, ideja je da se ovde nalaze samo ponude a za ostale diskusije vec postoje teme.
 
Aj da pocnemo :)

Prodajem 1 BTC, cena - kupovna na mtgox-u minus 5%, transakcija se obavlja licno kod mene na Dorcolu, ili saljem posle uplate post netom.

063/63-16-16 (sms 00-24, poziv 17-24) ili na PM.
 
Prodajem 0.5 BTC po ceni od 5000din (45eura) kako vise odgovara. (moraju racuni da se plate :D )

Licno kod mene, Novi Sad ili saljem posle uplate na tekuci.

Podaci na PM.
 
Prodajem 0,4 BTC-a za 1000 DGC-a, maksimalna kolicina do 0,55 BTC-a. Kontakt na PM.
 
Poslednja izmena:
'ove li u ovoj temi biti 75% ljudi koji nemaju dovoljno ni da oglas postave???
sa razlogom je postavljen neki limit za oglase, bas zbog navale novih i ornih clanova.

Iz nekog razloga forum ne broji postove tako da mnogi stoje sa 0,1,2 poruke a imaju mnogo...
Ovde se postavljaju ponude vezane iskljucivo za trgovinu elektronskim valutama, mislim da je zgodnije da ih ovde grupisemo u jednu temu.
 
Zgodno jeste i treba da ima ovako nesto.
Ne ocekujte da se svako lomi da otkupljuje btc za 5% razlike. To bi znacilo da mu treba preko 800e da ostane na nuli kad povuce novac na devizni i banka mu otkine 40e.
Dosta me je ljudi vec pitalo za prebacivanje i stvarno hocu da pomognem ovima koji imaju jako male kolicine a povukli bi ali ne ocekujte da iko vadi pare iz svog dzepa. Budite razumni. Ima i nekolicina onih koji mogu da povuku na neki drugi nacin ali ti rade samo zbog zarade i opet se nece lomiti za 5%.
 
@Saj

Sa jedne strane si u pravu, ali to samo ako gledas sa aspekta zarade otkupa novcica da bi se evri kasnije povukli sa deviznog. Dosta ljudi zele da kupe btc zbog spekulacija (za one sa jeftinijim ulaznicama - trange frange na berzi :D ), a jako je tesko poslati evre na svoj, recimo mtgox racun, sem otkupom. Rudarim skoro 3 meseca, i za to vreme sam iskopao i prodao oko 6-7 novcica, i to sve uzivo, ili post netom - nemam devizni racun, niti sam slao evre nekom pa da ih podigne umesto mene.
Hocu da kazem da je 5% razuman popust koji neko dobije prilikom kupovine BTC-a, i sve dok to funkcionise, necu da menjam nacin poslovanja. :)
 
Poslednja izmena:
Da, jeste i to. Ko hoce da udje na berzu to mu je najlakse resenje ali sada je jako malo takvih. Ranije je btc skakao gore pa se isplatilo i samo cuvanje coina. Sada cena stagnira i nema tu neke zarade, zato niko i ne ulazi sada na berzu.
Ja sam prvi prodavao po 5% ispod cene i super je bilo. I sada bih prodavao po 5% ali vise ne znam nikoga ko otkupljuje.
Ono sto znam je da ja nebih kupovao po 5% razlike, jednostavno je neisplativo.
Da bitcoinsi rade kao ranije prstalo bi sve za 9% i niko nebi pitao nista a sad svi tvrde pazar kad su realno u najgoroj situaciji.
 
Realno je da sad vise nije problem napraviti coine.. problem ih je unovciti..

To sto pricate slanje uplatnica postnetom i slicno.. zaebi to.. ako vec hocete nekom da prodate/kupite koine, iskljucivo licno vidjenje.. prebrojis parice.. posaljes koine.. i samo tako :)

I ova trgovina preko foruma.. samo sa ljudima koje znate licno.. eventualno ako znate da je osoba od poverenja..

Ne zaboravite da sa druge strane monitora ima gomila prevaranata koji su slatkorecivi i sve ce uraditi kako bi ona druga strana prvo poslala te iste koine.. samo oprez i lagano ;)

Sada u ovom momentu bank wire je najpismenija isplata koja postoji :)
 
Jeste ako nemaš puno mesecno :) Brzo se ispuni kvota od 3xprosecna godisnja plata a onda kad te sistem izbaci moraš objašnjavati koja tetka ti poslala tolike pare iz japana. Mislim da kada bi sad ponudio izvlačenje na 10% imao mesecno preko 15k prometa minimum.
 
Samo za Vas po najnizim cenama trenutno

WTS 2400 pxc 16,5 ltc/1k
1361 Uscoin 4 ltc/1k

hoce kupi neko?
 
213 PXC preostalo, prodajem za 3.7 LTC
 
kupujem male kolicine BTC-a.

0.115 BTC - > 1000 din

i tako nekoliko puta

isplata na ruke, nakon uplate na moj Btc racun. molim bez nepotrebnog smaranja preko poruka privatnih. ja sam u bg-u.

moze i isplata preko banke, ali samo za vecu kolicinu. ne stoji mi se u redovima u banci zbog 1000 dinara.
 
Poslednja izmena:
Uf, ala si ga podcenio :) evo ako neko hoce da prodaje sitne kolicine za istu cenu neka mi se javi :)
 
Da bi tema opstala - nemojte komentarisati tuđe ponude.
 
Prodajem 1BTC. Pm...
 
Prodao bih 0.64 BTC-a. Dogovori preko pm.
 
a sto preko PM-a?

nije ovo oglasnik, ovde ostavljate ponude. mislim da ne treba da se javljate bez cena.

dr1pac, nudim ti 6000 din.
 
Poslednja izmena:
E, znam, u pravu si, al' bilo mi kasno da posle editujem post. Ja kontao 6500? To je malo jače od 90e po novčiću.

Edit: Tačna količina btc-a je 0.64289773 i stoje na Btc-e. Sad vidim da je provizija za povlačenje 0.01 btc, pa imam 0,63289773 da prodam. 6300 dinara.
 
Poslednja izmena:
moze. salji novcice na

1JKNj1k97Trj9MCy2chaLMr3rpmKf4rsYn


a na PM mi ostavi podatke za banku, popodne ili sutra ujutro cu ti uplatiti.
 
Posteno pa ko koga zaj ... nema sta . Solarno plaćanje majka janja :D
 
Prodajem 10BTC-a, kurs kao i na menjacnici, po srednjem kursu dinara, saljem posle uplate u banci ili licno u jagodini, moze i bliza okolina

Moze i zamena za hardver: graficke (pozeljno 7850 1 gb msi, ali mogu i druge 5970/6990/7950/7970/6970/5870), napajanje... pozeljno sve u garanciji kod nas
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno