Šta je novo?

Tražim povoljnog provajdera sa paketom tipa 100/100 i jakim uploadom

Lucas

Čuven
Učlanjen(a)
24.02.2002
Poruke
2,433
Poena
680
Zdravo svima. Sve piše u subjectu, ali da ponovim.


Tražim POVOLJAN paket sa jakim uploadom! Znam da telekom ima varijantu Net 250 Optika - za 3500 din gde je net 250 / 30 _ što je odlično i odgovara mi (već sam im poslao zahtev za proveru tehničkih mogućnosti), ali me zanima da li postoji i neka druga opcija, možda čak i bolja, kod nekog drugog provajdera...



Lep pozdrav! :) :smash::smash::d:d:D:D,),)
 
U mom gradu ko je dalje od 1km od Telekoma jedva da ima 8/1. Kopernikusom sam zadovoljan jer koliko pise toliko daju, provereno vise puta ;)

Sent from my Honor 8 Lite using Tapatalk
 
Pogledaj bepgrid...mada oni imaju malu pokrivensot u gradu...
 
Pa sad... povoljan paket sa jakim uploadom... u sustini net cene odredjuje upload jer je on skup...

Prelistaj teme o provajderima,bilo je spominjanja nekih super paketa ali kojih... ne secam se
 
Zdravo svima. Sve piše u subjectu, ali da ponovim.


Tražim POVOLJAN paket sa jakim uploadom! Znam da telekom ima varijantu Net 250 Optika - za 3500 din gde je net 250 / 30 _ što je odlično i odgovara mi (već sam im poslao zahtev za proveru tehničkih mogućnosti), ali me zanima da li postoji i neka druga opcija, možda čak i bolja, kod nekog drugog provajdera...



Lep pozdrav! :) :smash::smash::d:d:D:D,),)
a da npr napises koji grad je u pitanju?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nije to grad gde on zivi, to je naselje/svet za sebe, covek zivi/radi na Dedinju.
Nisi cuo za Dedinje?
 
aaa sorry.. ok.. BGD dakle

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
budže znaju s' novcem ;)
Ako si mislio da skrtaris na internetu - zaboravi. Kreni da zoves redom sve provajdere i da se raspitujes. Mada, ako ti posao umnogome zavisi od interneta trebalo je prvo da proveris kakve su tehnicke mogucnosti tamo gde si planirao da pocnes biznis, pa tek onda da kupujes/iznajmljujes poslovni prostor (sem ako ne radis u toplini svoga doma). Probaj sa nekim wireless provajderom. U mom gradu jedan nudi 150/150 za 60 soma mesecno. Doduse u naznaci stoji: Paket namenjen ISP Servis provajderima koji svoju vezu koriste za dalju prodaju, tako da je to izgleda samo za neke potprovajdere a ne za sva pravna lica, ali pretpostavljam da uvek moze da se napravi neki dogovor, ako si stvaro prava zverka i budza kako se predstavljas.
 
snow381white _ nisam mislio da škrtarim mts-ov paket mi odlično odgovara, ali na mojoj lokaciji nema tehničkih mogućnosti, zato pitam da li postoji alternativa - a da nije SBBov optički link koji košta 40 000 mesečno. ps. nema razloga da se osećaš prozvan, tako da ću preskočiti ostatak tvojih komentara koji niti odgovaraju na moje pitanje, niti su generalno korisni.
 
200/100 FTTB kod Sky net-a 2700 ili jeftinija varijanta 100/50 za 1600 ili pak 50/25 za 1250din. Nazalost nema ih svuda...Mislim da jos nisu presli preko Pancevackog mosta.
 
Zvuči odlično! Sad sam ih zvao, na žalost malo oko zire, palilula i zvezdara i to je to. Ne rade Dedinje, a paketi su im fenomenalni.


339_skynet-5-things-you-didnt-know_flash.jpg
 
Nazad
Vrh Dno