Šta je novo?

Totalno trip ponašanje CM-700 Real power

Sharpshooter

Slavan
Učlanjen(a)
03.12.2007
Poruke
1,789
Poena
350
Imam dotično napajanje manje od godinu dana i radi sasvim OK, nemam nikakvih pritužbi.

Pre nekog vremena izvadio sam ga iz kućišta da bi testirao komšijinu mašinu na kojoj je riknula ploča (nisam znao to u tom trenutku). Kada sam nakačio napajanje na njegovu mašinu počelo je da se čuje "kliktanje" iz mog napajanja. Znači komp radi, napajanje je van kućišta i "klikće" sve vreme. Kada sam vratio napajanje u moj komp radi najnormalnije.

Sledeći put kada sam izvadio napajanje iz kompa (da bi testirao drugu mašinu) isto se desilo. Kliktanje sve vreme dok je napajanje upaljeno, a stoji van kućišta.

Da li je moguće da na napajanju ima neki detektor da li se nalazi u kućištu ili ne pa da zbog toga klikće ili je nešto drugo u pitanju.?
 
Garant ti je ventilator kliktao ako ti je napajanje bilo okrenuto naopako dok si testirao van kucista, odnosno vent ti bio okrenut na gore.
 
Ajde probaću sutra, ali mislim da nije takav zvuk. Kao da je neka zaštita.
 
pazi samo da posle kliktanja necujes i pfff, a zatim dim..

ja bi pazio de ubadam to napajanje, a za crknute ploce bi koristio nekog matorog kineza - cisto da vidim dal se radi o napajanju..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno